Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinél az első szülés gyors...

Akinél az első szülés gyors volt, hogy alakult a második, harmadik? Melyik mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 11:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem a 2,5 óra volt az első fajastol. Burokrepesztestol 2 óra. Nem tettem érte semmit. Jártam szülesfelkeszitore, apás szülés volt. De nem szedtem semmit, nem ittam teát, nem vajudtam vízben csak néha lábán. Talán azért is volt ilyen gyors, mert jókor repesztettek burkot, meg akkor kaptam a mehszajlazitot amikor kellett.Meg talán azért is, mert nem féltem. De nagyrészt inkább csak "ezt dobta a gép". Mazli vagy adottság...
2014. jan. 1. 11:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babódhoz Kérdező!! :-)


Egy Kommentelő kérdésére válaszolva: nem szedtem semmit,nem csináltam semmit,és az első fájástól számolva volt ennyi. A burok közben repedt meg,volt amelyik gyerkőc születésénél repesztették,és volt amelyik gyermek születésekor észre sem vettem hogy elfolyt volna a víz.

2014. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Balázshugi válasza:

Sziasztok. Nekem ez volt az első szülésem, de a korházba érkezés után 45 percel már meg is született a pici fiam 3060-g és 51 cm-rel.


Kimondott fájásaim nem voltak, csak a derekam kezdett el fájni, mikor délután fél kettőkor elmentem áruért a presszónk részére. hazamentem, ettem egy tányér lecsót, lezuhanyoztam,összeszedtem minden cuccom, hat órakor elindultunk Győrbe, 7 óra 12 perckor megszületett a kicsikém.

Szerintem ez adottság, mert a nagymamám mindig azt mondta 7 gyerek után ,hogy egy tepsi meggyes rétesért szülne gyereket. Valahogy én is így érzem.

Én az utolsó percig napi 8-10 órát talpon voltam (dolgoztam), pedig a terhesség előtt is súlyfelesleggel rendelkeztem.

2014. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!