Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanság milyen az Uzsóki?

Mostanság milyen az Uzsóki?

Figyelt kérdés
Nemsokára ott fogok szülni császárral (sajnos). Tudnátok valami frisset mondani a kórházról? Főleg a szülés utáni dolgok érdekelnének, pl. a szobák hány ágyasak, milyen lehetőségek vannak? Meddig kell bennt lenni? WC-mosdó, éjszakai "rend" - tehát a baba kinnt van veled, vagy tudsz egy picit pihenni és beviszik a csecsemősök?
2009. nov. 12. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még úgy tudom, hogy szaladgálnak a malteros vödrök a szülészeti osztályon, legalábbis a szülőszoba az rendben van, de a többi még felújítás alatt van:(!

A Wc-mosdót még nem láttam 2008 óta, mert akkor szültem ott először és csak 2010-ben fogok újra. Hétfőn megyek Uh-ra, de nem szeretnék bemenni csak úgy még körbenézni, ezeket az infókat az orvostól tudom, akiben meg 100%-ig megbízom!!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 17 hetes kismama is.

2009. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, és várom még a friss infókat, mert 1-2 dolgot hallottam (és el is szontyolodtam kissé)a körülményekről. Boldog babavárást!
2009. nov. 13. 14:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, én 11 hónapja szültem az Uzsokiban, akkor még a 2.-on volt a szülészet. Most megint járok oda, mert 17 hetes terhes vagyok. A szülészet most leköltözött az elsöre. Közös a mosdó és a zuhanyzó, nincs a szobákban. És sajnos nem is túl szépek. Arról sajnos nem tudok neked infóval szolgálni, hogy a babák az anyákkal vannak e, vagy a csecsemö osztályon. Szerintem van lehetöség arra, hogy a babáddal legyél. Tavaly nekünk 5 éjszakát kellett benn tölteni, gondolom ez nem változott. Mi rooming-in-ben voltunk, de volt olyan kismama, aki császáros volt, és bevihette éjszakára a babáját. Nem csináltak belöle problémát.
2009. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Én márciusban szültem az Uzsokiban.Akkor még a 2.-dikon volt a szülészet.A baba veled lehet,csak a reggeli vizitre meg az esti fürdetésre kell visszavinni a csecsemősöknek.

Közös a wc és a zuhanyzó(ami egy kicsit lepukkant).

Popsitörlőt,takarót kell vinni a babának.

Magadnak kézi v gépi fejőt(jó ha van nekem kellett).

Boldog babázást.

2009. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. nov. 17. 15:47
 6/13 anonim ***** válasza:

A gyermekágyas szobák most ott vannak, ahol fél éve a nőgyógyászat volt (1.em). Én ma kérdeztem a vérvételnél, hogy most mi a módi az osztályon. Íme egy dolgozó és egy az másik kismama válaszai: A látogatókat csak a folyosón lehet fogadni, nehogy elkapjanak valamit. Elhelyezés ált. 6 ágyas szobákban, de van 4 ágyas "VIP"is . Sokan vannak, így alig lehet ide bekerülni. 2 helyen van wc az első nagyon gáz alig lehet beférni, és nem valami tiszta, mert mindenki ezt használja, a másik kicsit jobb. A fürdőnél ne számíts semmi jóra (nem tudsz leülni, nincs kapaszkodó). Az ajtók sokszor tárva nyitva és minden osztályon áthaladó ember be-be tud nézni, szinte akaratlanul is. A babákat állítólag elviszik éjszakára, mert egy első szülő anyuka nem is tudna mit kezdeni vele, és pihenni is necces, ha egyszerre 6fő van a szobában. És éjjelente mindenki más időben szoptat. Amit vinni kell az babának: kissapka,mert huzat van a folyosón, takaró nem árt,és popsitörlő. Pelust adnak. A szülészeten szétnéztem, bár ez téged nem érint, de mást talán igen- nagyon tiszta,van egy helység zuhanyzóval wc-vel egy vizsgálószék, középen egy szoba, ahol adminisztrálnak, és vizsgálószék is van, a legbelsőben függönnyel elválasztva 3 szülőágy,elég picurka, egy labda bedobva a sarokba. a köv helységbe nem lehetett akkor bemenni. A folyosó másik oldalán a babák vannak.

Gyors szülést nektek!

2009. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!!! Nagyon jól jött! A "VIP"-s szobába hogy lehet bekerülni? Fizetős, szerencse kérdése, vagy protekció :) ? Végülis az már óriási dolog, ha éjszakára nincsenek ott a picurkák, mert van koncert rendesen a 6 babánál :)
2009. nov. 17. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:
VIP szoba 10 ezer/nap.
2009. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ennyit egy luxus szállodába nem fizettem nemhogy egy kórháznak!!

Egy kérdés.Ha elviszik a babákat estére akkor hogy szoptatsz?Kicsit logikátlan.Vagy mindig rohangálsz érte az éjjel kellős közepén?Én legalábbis a szülésem után 5 percet nem bírtam ki a gyerekem nélkül.

A tiéd a gyerek, te szülted,az anyja mellett a helye.

2009. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kórháza válogatja milyen pótlás van- tápszer, vagy cukros víz, ill. más anya teje. Valami pótlást biztosan kapnak, és nem csak az éjszakára gondolok. pl nem csak a császáros anyukáknál fordulhat az elő, hogy nincs tej az első napokban. Ha nem lenne semmi kiszáradhatnának. Akinek meg annyi teje van, és bírja, az maga mellettt tarthatja a babáját gondolom, de ez a ritkább, azért nem mondták. Nem tudom.Azt nem kérdeztem, mi van ha ragaszkodom hozzá, hogy ne vigyék el a babát. Jó lenne tudni.
2009. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!