Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanság milyen az Uzsóki?

Mostanság milyen az Uzsóki?

Figyelt kérdés
Nemsokára ott fogok szülni császárral (sajnos). Tudnátok valami frisset mondani a kórházról? Főleg a szülés utáni dolgok érdekelnének, pl. a szobák hány ágyasak, milyen lehetőségek vannak? Meddig kell bennt lenni? WC-mosdó, éjszakai "rend" - tehát a baba kinnt van veled, vagy tudsz egy picit pihenni és beviszik a csecsemősök?
2009. nov. 12. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pótlásnak cukros vizet adnak,nekem szülés után 3 napra lett tejem,de ettől függetlenül velem volt a babám.

Elvinni nem viszik csak ha te akarod akkor beviheted.

2009. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja még vmi.Más anyának a tejét nem adják csak a sajátod!!!

Én is megkérdeztem,mert aggódtam az első napokban.

2009. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Először is, köszi mindenkinek a válaszokat. Magamról egyet azért még hozzátennék, hogy nem első gyermekes anyuka vagyok, így van fogalmam a szülést követő dolgokról, csak ezt a kórházat, és a császárt nem ismerem. Különben nyugodtan meg lehet kérdezni gyermekorvosokat, anno én is így tettem, hogy semmi baja nincs a babának, ha egy pár napig semmit!!! sem kap (és ezt néhány kórházban kérni is lehet, természetesnek veszik) kiszáradni nem fog, hiszen akkora tartalékkal jönnek e világra. A gyomruk picike, és az előtej pont elég nekik, az első néhány napra. A "gond" csupán akkor van, ha besárgul, de ez ugyebár előfordul más esetben is, mert akkor annyit kell itatni, amennyit csak a baba bír. Én speciel nem tartom kegyetlenségnek, és ezzel nem hiszem hogy egyedül lennék, hogy a baba éjjelre bennt legyen, hisz az első napokban (persze, ki hogy bírja), van elég baja az embernek. Kell, hogy egy kicsit pihenjen, mert be kell, hogy induljon az a tej, és otthon aztán már nincs megállás, főleg ha már van 1-2-3 gyereke az anyukának, akiket ugyanúgy el kell látnia. Az éjszakák, azok pedig tudjuk - kinél ilyen, kinél olyan. Babucitól függ:) Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2009. nov. 18. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!