Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött anyakönyvi...

Szülés elött anyakönyvi hivatalban aláírt apasági nyilatkozatot lehet töröltetni?

Figyelt kérdés
Vagy ha kórházban nem adódik le akkor "elfelejtődik?"
2013. okt. 23. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
kérdezd meg az anyakönyvi hivatalban...
2013. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Először is nem anyakonyvi hivatalnál készül, hanem a gyamhivatalnal, másodszor pedig nem törölte tehető, vagy visszavonható, harmadszor pedig nem felejtődik el.
2013. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
okés..a rosszindulatu megvolt...normális válasszal/tapasztalattal valaki?:)
2013. okt. 23. 11:20
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi második
2013. okt. 23. 11:21
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként anyakönyvi hivatalban készült...hisz még születés előtt vagyunk...
2013. okt. 23. 11:21
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
bocsánat, de komolyan, mi rosszindulat van abban, hogy kérdezd meg az anyakönyvi hivatalban?? ott egészen biztosan naprakész és használható választ adnak, míg itt ez egyáltalán nem garantált. mi a garancia, hogy amit itt bárki is mond, az tényleg úgy van, vagy úgy lesz akkor is, amikor szülsz? ha az én válaszomra azt mondod, rosszindulatú, akkor nagyon nagyon buta vagy sajnos.
2013. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem butaság... Mivel ma semmilyen hivatal nincs nyitva, ezért kiírta ide. Ha itt nem kap értelmes választ, akkor holnap felkeresi a hivatalt. Kedves utolsó, nem tudom honnan veszed, hogy itt nem kaphat rá kielégítő választ....
2013. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi hetes...sajnos ilyen hatos tipusu a legtöbb kérdéshez bekeveredik...most lebutázott és ettől kicsit szebb lesz a napja:)
2013. okt. 23. 11:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is a gyámhivatalnál csináltattuk születés előtt. Ez egy hivatalos irat, nem felejtődik el.
2013. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

a lerosszindulatúzás mennyivel kedvesebb hozzáállás, ugye?? hidd el, csak segíteni szerettem volna, de úgy tűnik, ez egy olyan világ, hogy aki értelmesen segítene, valódi választ ad, az rosszindulatú. hát igen, emiatt vagy te meg buta.

a napom amúgy is csodaszép szerencsére. :)))

2013. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!