Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasonló tünetekkel ti meddig...

Hasonló tünetekkel ti meddig bírtátok még szülésig? Volt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
36+3 hetes terhes vagyok. Nem volt gondmentes a babavárás: ezelőtt 2 évvel egy missed ab, most a 12. héten jobb vesegyulladás, majd a 29. héten jóslófájásokkal-gyakori haskeményedéssel fektetett ne a dokim. Azóta egyszer voltam 3 hete uh.n, akkor zárt volt a méhszájam, minden rendben volt a picivel, 2350 g volt a tippelt súlya. Kb 2 hete kezd láthatóan megereszkedni a pocakom, az arcom is rendesen eldeformálódott már: felduzzadt az ajkam , az arcom is, és a szemem körül sötét karika jelent meg. Odalent, a vaginám olyan mintha szét akarna szakadni, és a hasam is kb 20- 30 percenként bekeményedik. 30 mp és egy perc közötti időszakra. Tegnap este megkértem a páromat, hogy nézzen már meg odalent, mert nagyon fáj: azt mondta olyan mintha egy fal nőtt volna a vaginámba: ahogy ő fogalmazott: " ahol eddig bemenet volt, most lett oda egy stopp tábla".em Sex közben is úgy éreztem pár napja, mintha már nem nem férne be a párom nemi szerve... Szerintetek? Valakinek hasonló tapasztalatai- élményei?
2013. okt. 23. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy készül a tested a szülésre. Én a helyedben elmennék dokihoz, mert nagyon korai még.
2013. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36+3 hetesen mitől korai? Szerintem lehet már meg is szült..... Amit a párod látott az már a méhed és épphogy nem nyílt ki sztem...Napokon belül megszülsz valószínűleg. Sok sikert! :)
2013. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!