Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésen átesett...

Császármetszésen átesett anyukák: mennyi idő elteltével jött az újabb baba? Volt aki császár után természetes úton hozta világra babáját?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Uh-on nézte az orvos, ott látja,hogy milyen vastag!
2013. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Ballonnal indítottak,aztán burkot repesztettek. Nekem egyszer sem nézték a heget..:-/ (nem volt orvosom,így szinte mindíg más nézett meg) Szülés után viszont megnézték betapintással-ezt nem is éreztem. Oxit nem kaptam. No-spa-n kívül semmit. Azt is csak azért, mert nagyon nem akart lazulni a méhszáj. Viszont az nagyon hatott! Fél óra múlva már a karomban volt a kisfiam..:-) (győri kórházban szültem)
2013. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs..nem 11-es,hanem 4. :-) Nem tudom hol jártam az előbb..valamit elnéztem..(utolsó)
2013. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. nov. 2. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!