Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a nyákdugó? Mit kell...

Ez a nyákdugó? Mit kell tennem ilyenkor? Első babás

Figyelt kérdés
Ma reggel a bugyimban ilyen barnás-átlátszó trutyi keveréke volt. Ez lenne a nyákdugó? Mit tegyek? Várjak míg történik valami? :)
2013. okt. 31. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! A nyákdugó egy zselészerű, barnás-véres dolog. Hány hetes vagy? A terhesség vége felé már lehet az. Van akinek még hetei vannak, de van akinek a távozása után megindul a szülés. Mindenesetre a dokidnak szólj és figyeld, hogy vannak e fájásaid. Ne izgulj!
2013. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódk, valószínűleg az. Még ne rohanj kórházba, bőségesen van időd.
2013. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned! Várj türelemmel, nemsokára babázni fogsz, de ez még nem a szülés megindulását jelzi.
2013. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

39+2 vagyunk

nekem sajnos nincs fogadott dokim, még semmi fájásom nincs, próbálok pihenni megnyugodni, de most elég izgatott lettem :)

2013. okt. 31. 07:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ne aggódj! Lehet, hogy az! Pihizz, készítsd elő a cuccodat. Nem kell kapkodni, van időd még!!!
2013. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A nyákdugó akár napok alatt is távozhat, nekem kb 2-3 nap alatt ment el, hol nagyobb, hol kisebb darabokban. Akkor még semmit nem éreztem, rá egy hétre kb kezdődött az egész. Az utolsó napkban nagyon fáradt voltam, alig vonszoltam magam, melegem volt és tényleg nagyon megviselt minden...és aztán kezdődtek a fájások stb. Ne aggódj, ha eljön az ideje észre fogod venni. De ez most még nagyon korai.


Könnyű szülést.

2013. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is már 2-3 napja nagyon fáradt vagyok, este úgy ájulok be az ágyba :)
2013. okt. 31. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Pakolj össze időben..nekem amikor elment a nyákdugó este beindult a szülés. Ha rendszeres fájások lesznek akkor induljatok a kórházba.
2013. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dittis válasza:
szia!mindhárom szülésemnél a nyákdugo távozásnál még aznap meglettek
2013. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem azóta is kb 10 percenként keményedik a pocakom és még további nyákdugó távozott, fájdalmaim azonban még mindig nincsenek, így még nem mentünk be a kórházba
2013. okt. 31. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!