Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg van aki azért szül...

Tényleg van aki azért szül hogy ne kelljen dolgozni mennie?

Figyelt kérdés

O.o ti hallottatok már ilyet? Ezt hallottam, de nem akarom elhinni! Ilyen van?

Egy munkahely napi 10-12 óra. Egy gyerek napi 24 óra!

Szóval nem bírom elhinni hogy van ilyen nő!



2013. nov. 3. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na áccsi gittár!- bocs,annyira tetszik :-) mert a lényeget magába foglalja anélkül,hogy bárki megsértődhetne :-)


Az a helyzet,hogy sok esetben tényleg egyszerűbb azt mondani,hogy lesz x gyerek,és nem dolgozom... majd később fogja megbánni... Persze,lehet a lustaságra fogni,és most jön a DE több van néha mögötte...

Ezek a nők általában alul iskolázottak - értsd ezalatt,hogy pl olyan szakmát választottak,amiben nem tudnak elhelyezkedni,vagy rossz helyen laknak,munkát találni szinte képtelenség... lásd a kis falvakat.

Több ezren vannak,akik "csak" gyári munkára lennének jók,ami messze van a lakóhelytől,szülői segítség nincs,a szomszéd meg ingyen nem fogja elvállalni,hogy amíg az apuka nincs,addig a gyerekkel legyen,hozza-vigye az oviba...

2013. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hááát, Én írnék ide pár sort....Én nem azért szültem 5 gyereket, mert nem akartam dolgozni, hanem mert terveztük őket!!! és nem vagyok alul iskolázott, a párom főleg nem 5 iskolával a nyakában...nekem csak kereskedlmim van meg vendéglátóim, meg vagy 4 okj-s iskola. És a mai napig dolgozom, napi 12 órában! és mindig sikerült úgy megoldani, hogy a gyerekeket ne kelljen másra hagyni, hanem mi vagyunk otthon velük!!! És eszem ágában sem volt ilyen gondolat, hogy azért szüljek, mert nem akarok dolgozni....és nagyon szépen élünk, rendezett keretek között!!!
2013. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%

11-esnek jók a meglátásai, én pl. olyan helyen lakok, ahol 500! ember áll sorban egy munkahelyért.

Biztos én kapnám meg, sajnos buta vagyok, még a személyiségem se lehengerlő, az a régifajta nő vagyok aki mellé kell az irányító férfi.

Bizony ha tehetném, inkább szülnék 3-4 gyereket. Addig nehéz míg babák, utána bölcsöde, óvoda, iskola, délután kimennek a játszótérre, kb. 5-től 8-ig kell velük minimálisat foglalkozni.

Ha nem vesz az ember mindnek okostelefont, meg a legdrágább kacatokat, hanem elfogadja a tucat rokongyerektől öröklött ruhákat, sokkal jobban is jár mint ha húz 8-12 órát kevesebb pénzért. Tucat támogatás jár már 3 gyerek után én erre játszok.

2013. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted jobb ha a gyereknek életébe nincs egy saját új ruhája mindent örököl, foglalkozni sem kell vele mert kint van, és anyuka is otthon maradhat.

Tényleg agyerek érdeke a legfontosabb vagy az anyáé?

2013. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Huhaaaa. kedves 13 as...ez így kicsit nekem durva....5-8 ig kitenni a gyereket mert nem akarsz velük foglalkozni...meg sok a segély, arra játszol??? Akkor neked nem a gyerek a fontos....úgy érzem.....
2013. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!