Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap voltam CTGn, a doki...

Tegnap voltam CTGn, a doki azt mondta nincs nagyon méhösszehúzódásom, s lehet ebből nem lesz baba a kiírt időben (júl 14). Igaz ez?

Figyelt kérdés
Vagy még beindulhat a pár nap alatt?
2008. júl. 9. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Òh,pa´r nap alatt sok minden történhet.Januárban én is túl hordtam a babámmat 5 nappal.Söt minden ismerösöm aki lányt várt.ezt nem lehet elöre megmondani.
2008. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én múlt hét szerdán jártam így a CTG-n, és a méhszájam is zárva volt. Ma már jobb eredményem volt, és a méhszájam is 2 ujjnyira nyitva van (holnapra vagyok kiírva). Úgyhogy simán szülhetsz időben!

Könnyű, gyors szülést, sok boldogságot!

2008. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 06.24-én délelőtt voltam CTG-n ahol azt mondta a doki ebből nem lesz ma baba/ arra a napra voltam kiírva/ Délután 4-kor mensi szerű fájásaim voltak. Este 8-kor már a kórházban voltam 5 perces fájásokkal és 0.25-kor megszületett a lányom. Ennyit a CTG-ről.
2008. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!