Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől húzódhat el sokáig, a...

Mitől húzódhat el sokáig, a vajúdás, vagy maga a szülés?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Én 20 órát vajúdtam, mert nem tágultam. Fájásgyenge voltam sajnos. A kitolási szakasz, közel 3óra volt. Végére minden erőm elfogyott, és szinte a doki tolta ki belőlem. Ráadásul éjfélkor kezdtem, este 20.00-ra lett meg, tehát sajnos eleve nem voltam kipihent. Aki azt írja, hogy azért mert "otthon tespedt, nem sportolt" annak gratulálok, ennek nem hinném, hogy köze lenne bármihez. Válogatott sportoló voltam 12évig, szülés elötti nap veteményest kapáltam. A barátnőm, aki a "nem mozdulok meg, mert terhes vagyok" tipus 3 óra alatt szült!!!
2014. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem az eleje gyors volt vagy legalabbis normal utemu, aztan 7-8 cm-nel leallt az egesz, orakon at nem tortent semmi (marmint fajasok igen, csak epp nem tagultam tovabb), oxitocint adtak igy jutottunk el a kitolasig. Ami meg 2 ora volt, mm-rol mm-re haladt csak ki, rettenetes volt. Igazabol nem is en szultem meg sztem, hanem kinyomtak belolem, gyerekorvos is bent volt mar, aki rogton rohant el vele mgvizsgalni. Utolag mondtak mindent, hogy tul szuk a medencem, masodlagos fajasgyengesem volt, rajta volt a koldokzsinor. Meg, hogy gyakran a gyors tagulas utan elfarad a meh es nagyon hosszu lesz a vege.

Nekem is este kezdodtek a fajasok, masnap delre lett meg, szoval nalam is kimaradt a minimalis alvas is elotte.

2014. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!