Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Külföldön szülök és szeretnénk...

Külföldön szülök és szeretnénk hogy anyukám is ott legyen. Most hogy foglaljunk jegyet a kírt nap elött egy héttel vagy az már kockázatos?

Figyelt kérdés
Mivel ha magamból indulok ki nem hiszem hogy örülnék neki ha az anyósommal kéne eggyütt laknom egy hétig is akár.Szóval a páromra sem akarom rá sózni hogy idehívjam egy hónappal elöbb...
2009. nov. 17. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne "sózd rá" a párodra, hanem beszéljétek meg, remélhetőleg őszintén elmondja, mit fog szólni, ha ott lesz az anyósa.

A szülés időpontja teljesen kiszámíthatatlan. Nekem pl. koraszülést jósolt a doki, úgy is készültünk (szabadság kivétele, stb) aztán mégis csak a kiírás előtt 1 nappal szültem.

Úgyhogy beszéljétek ezt meg, mert tényleg lehet, hogy 5-6 hetet is ott kell töltsön Anyukád, ha nagyon hamar kimegy, de ha nem siet, akkor meg lemaradhat... Nem könnyű!

2009. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szülés időpontjával nem kalkulálhatsz....

Én pl veszlyeztetve voltam a 29. héttől koraszüléssel, túlhordtam 8 napot...

Anyósom úgy vette ki a szabit,hogy meg tudjonlátogatni, nem jött be...

2009. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig tudtok várni a jegyvétellel. Mert ha egészen sokáig akkor esetleg a doki tud jósolgatni, hogy mikorra várható a baba. Én 26 hetesen vettem meg Anyunak a jegyet, 1 héttel a szülés előttre. Nagyon nehezen döntöttünk mi is, de mivel csak tippelni tudjuk, hogy talán időben jön a baba ezt láttuk a legjobbnak. Max nem ér ide, párommal akkor ketten szülünk és mire Anyu ideér segithet másban. Attól is függ mennyi időre tud menni. Nekünk 3 hetet kellett vhogy betervezni, így sikerült. Meglátjuk...kicsit tipmix :-)
2009. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Ugyan ebben a cipoben jarok.Nalunk nem az a gond ha anyukam 1 honapot is itt lenne....a ferjemet jobban kenyezteti anyukam mit a sajat edesannya.

Nalunk az a gond, hogy mindossze 2 hetre tud jonni.

Nekem szuksegem lenne a szules kozben is anyukamra es utanna meg arra a 2 hetre amig segiteni tudna.

Anyosomek jonnek, de csak amikor 3 honapos lesz a lanyunk (es veluk nem is egyezik a nevelesi elvunk....kicsit elmaradottak).Addigra mar remelhetoleg bele jovok mindenbe.

Nem tudok tanacsot adni.De ha mar tudod a valaszt oszd meg velem is legyszi hatha segitene.


26 hetes kismami

2009. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!