Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő mulva...

Szülés után mennyi idő mulva lehet fogyózni, vagy mennyi idő után megy le a felesleg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év volt míg lement de én sokat, 35kg-ot híztam a terhesség alatt. Nem fogyókúráztam, csak odafigyeltem mit eszek és nem zabáltam mint a terhesség alatt, hanem normális adagokat ettem.
2009. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés alkat voltam,minden lement 3 hónap alatt,nem kellett fogyóznom:)Érdekes,mert a hasam lett a legkisebb:)Az alkatom kicsit változott,de nem fogyóztam.Kevesebb adagokkal szerintem mindent egyél,így nem éhezik ki a szervezeted.
2009. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom senki sem válaszol a kérdésedre :(,pedig ez engem is érdekelne.Szerintem ha hanyagoljuk a cukros,édes dolgokat,meg nem eszünk sok kenyér,tésztafélét nem lesz olyan nehéz.Én azt gondolom,hogy ezt már az elejétől kezdve lehet.Gondolom...:)Sok gyümi,amiben nincs túl sok cukor (narancs,esetleg alma stb.ezeknek utána kell nézni egy kalória táblázatban)Szerintem így biztosan fogyunk is és tejcsi is lesz.Remélem...:).Sok siker!!
2009. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem fogyóztam, de 2 hónap múlva már kevesebb volt a súlyom, mint a terhesség előtt. A babám szépen "gondoskodott róla" :)szoptatás, idegesség, éjszakai kelések, sok sok séta a babával. Ennyi.
2009. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy válaszoltam, de ha nem jött át amit mondani akartam akkor leírom még egyszer. Nem lehet fogyózni szülés után addig, amíg szoptatsz! Nem, keményen tornázni sem lehet mert különben megint csak nem tudsz szoptatni. Szóval nem véletlenül írtuk mindannyian, hogy nem fogyókúráztunk. Nem azért mert olyan hiperszuper génjeink vannak, hanem azért mert nem lehet.
2009. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 18. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!A naranccsal meg a savas gyümikkel vigyázz mert a babád emésztésére is hatással vannak!Valamint a puffasztó zöldségek és a fehér kenyér sem ajánlott!

Én még csak most fogok szülni ezeket a tanácsokat barátnőm adta,tapasztaalatai alapján!

2009. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!