Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet szülés után újra...

Hogyan lehet szülés után újra testileg fitt lenni, kinézetre újra csinos?

Figyelt kérdés
Császár esetében illetve simánál is?
2009. nov. 18. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok szülés után úgy kinézni mint egy nagyra nőtt elefánt, lógó mellekkel, kötényhassal. És a férjem meg ne találja a bejáratot. Ezt el szeretném kerülni.

Most vagyok 6 hónapos terhes és 51 kg, 47röl indultam.

2009. nov. 18. 11:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Én császárral szültem..

Összesen 7 kg-t híztam a terhesség alatt, végig tornáztam..(56kg-63 )

Persze a végén már kismama torna, és jóga. Még a szülés napján is tornáztam!!

2 és fél kg maradt rajtam szülés után, ami két nap alatt eltűnt.

Amikor varratszedésre mentem már senki meg nem mondta, hogy 6 napja szültem. Szerintem, ha a dokid engedi, mozogj, sportolj, de persze adottság is...

2009. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szabad és kívánod, akkor mozogj most is, az egészséges táplálkozást folytasd szülés után is. Kenegesd a hasad, és még ahol megnyúlhat a bőr, aztán a baba pár hetes korától kezdj el tornázni. Szoptatás után akár keményebben is :)


De nem 100%, hogy minden szép és jó lesz, mert alkat-függő is. Viszont ha megteszel mindent, ennek tudatában a Te is elégedett leszel és a párod is.

2009. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyukám 4 gyereket szült engem utoljára császárral és 46 kg-ram, és senki nem mondja meg hoyg 4 gyereket szült. A hasán semmi nem látszik, csík semmi.
2009. nov. 18. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Én végig tornáztam terhesen. Alig vártam, hogy leteljen a 6 hét, azóta megint csak tornázok.

Az elején, amíg nem pörög-forog a baba, és még jól elfekszik a babakocsiban, rengeteget lehet sétálni.

Mi a babámmal 5 hónapon keresztül napi kétszer mentünk sétálni, másfél- 2 órát. Mióta rendesen mozog, azóta sajnos nem tudunk ennyit, mert unatkozik a babakocsiban.

Viszont az elején nagyon sokat segít a fittségben, hiszen napi 3-4 óra a levegőn, izomból tolva a babakocsit, a legjobb!

Jó a hozzáállásod egyébként, ha most így gondolkodsz, akkor tuti csinos mami leszel!!!

Rólam meg nem mondja senki, hogy szültem!! Sportos vékony alkat vagyok/voltam, egyébként 10 hónapig szoptattam!

2009. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akor nem hiszem, hogy van mitől félned, bár ez alkat kérdés, és nem akarat kérdése...

Hiába nem akarsz lógó mellett és nem visszahúzódó hasat, ha az lesz...

Amúgy ha nem hagyod el magad, akkor mindent megteszel magadért, a többi a természet dolga.

Én ugyanolyan vagyok szülés után, mint előtte voltam, csak a melleim nagyobbak lettek.

2009. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem híztál terhesség alatt túl sokat, akkor a szoptatás alatt lemegy rólad. Én használtam gumis bugyit és kb. 1 hét után már minden régi cuccom rámjött. Azóta meg csak alakultam. Már a régi narancsbőröm sincs meg. Pedig nem tornázom és nem fogyózom.

Jó géneket örökölhették, ha édesanyád is ilyen fitt, mint leírtad. Innen már csak rajtad múlik.

Sok sikert!

Jah, császárral szültem egy 4 kg. 58cm kisfiút 8 hónapja.

2009. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem vékony maradok.
2009. nov. 20. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!