Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátseb varratait mikor...

A gátseb varratait mikor szedik ki? És ha kiszedik utánna jobb lesz? (remélem) Nem éreztétek "cikinek", hogy közbe meg véreztetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A nem felszívódókat nekem az ötödik napon szedték ki. Szülés után már semmi sem ciki, főleg a doki előtt :)
2009. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. nap , hazajövetel előtt vették ki. Nekem semmi nem ciki, ez az élet rendje...
2009. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a 4. nap, hazajövetel előtt. Nálunk sikerült a dokit megnevettetnem, mert én nem tudtam, hogy varratszedésre hívott be a az egyik szobába, és igencsak meglepődtem, hogy varratot akar szedni. Én úgy tudtam, majd a 6 hetes kontrollon szedi ki.


Mondtam neki, hogy az kizárt, hogy kiszedje a varratot. Kérdezte, hogy hogyhogy kizárt? Mondtam neki, hogy képtelen vagyok szétterpeszteni a lábam (3,5 napja szültem). Monda, hogy dehogynem, képes vagyok rá...:)


De utána tényleg sokkal jobb lett érzésileg.

2009. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én vasárnap szültem, és szerdán - mielőtt hazajöttünk - szedték ki a varratokat. Nem ciki, valóban, szülés után már semmi nem ciki :)

Nekem az volt a ciki, hogy beparáztattam magam, hogy fájni fog, és majdnem elájultam, a doki szedett ki a székből, és adott vizet. Pedig nem is fájt, utána meg kifejezetten jó volt, hogy nem feszül.

2009. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocsi,h beoffolok:D



Ne hari utolsó kettő de olyan jót kuncogtam rajtatok:D

2009. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tetszett a story-m :) Ezért is írtam le, hátha valakit jobb kedvre derít ebben a szürke időben... :) Az orvosom még akkor is nevetett, mikor kikísért az ajtón... :)
2009. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ de jóóó!! Holnap engem is megszabadítanak a varratoktól:) Mondjuk az igaz hogy szülés után már semmi nem ciki:) de azt még tényleg nem tom hogy fogom széttenni a lábam:P
2009. nov. 18. 17:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első szülésem után nekem is volt varratszedés. Reggel beszólt a doki (szülés után 3 nappal), hogy ebéd után menjek a vizsgálóba, kiszedi a varratot.

Ahogy becsukta az ajtót maga mögött, elkezdtem bőgni, hogy én nem fogom kibírni, elég volt a fájdalmakból. Felhívtam a nemrég szült barátnőmet, hogy mesélje el, jobban fáj-e, mint a varrás (az nekem iszonyú volt). Ő meg csak röhögött rajtam, és mondta, hogy ugyanígy be volt tojva tőle, mint én.....aztán, mikor végeztek, és leszállhatott a székről, hirtelen örömében (hogy nem fájt) beugrott a doki nyakába! :-))) Azt mondta, még majdnem puszit is adott, annyira megkönnyebbült! :-)


No, az én varratszedésem nem volt ilyen ölelgetős, de tény, hogy felfeküdtem remegő lábakkal, közben kérdeztem, hogy fog-e fájni...a szememet beszorítottam, jöjjön, aminek jönnie kell....a doki 2 másodperc múlva megszólal: "ok, leszállhat" "MIÉRT???" - kérdeztem döbbenten. "Mert készen vagyunk"


Tényleg meg sem éreztem. :-)

2009. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt varrat szedésem, mert felszívódóval varrt, de leírom, mert elég vicces volt. Én szülésután 5 napon keresztül paráztam,hogy mennyire fog az nekem fájni. Aznap, mikor mehettem haza, bejött a dokim, megkérdezte van-e panaszom. Mondtam, hogy nincs, erre mondta, hogy jó, akkor majd 6 hét mulva találkozunk. Én azt hittem elfelejtette és rákérdeztem, hogy a varrataim nem kellene kiszedni? Erre röhögve kérdi, hogy miért? Szeretné, hogy kiszedjem? Hát mondom miért, hát ki fogja, ha nem ő? Aztán röhögve folytatta, hogy nincs mit kiszedni, hisz felszívódóval varrt. Mondtam neki, hogy szólhatott volna hamarabb is, mert 5 napja ezen paráztam. Ő azt mondta, hogy szólt, mikor varrt, de én akkor olyan kész voltam, hogy nem emlékeztem rá.
2009. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért, Te mikor szültél Kérdező Anyuka? :) Csakhogy Te is a láb-széttevésen gondolkodsz? :))) Te már otthon vagy?
2009. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!