Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig fájdogált a...

Mennyi ideig fájdogált a hasatok császár után?

Figyelt kérdés
Én 4hója szültem és ma eléggé fájt.Nem tudom miért-
2009. nov. 19. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza-visszatért a fájdalom kb 6 hónapig és azóta is kb 2 hetente van egy nyilalós órám :( (másfél éves a törpe)
2009. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az időjárás miatt, vagy megerőltetted magad. Hirtelen emelted a babót stb. Pihentesd kicsit.

Én 8 hónapja szültem császárral, de úgy fél évig volt érzékeny a hassebem.

2009. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A császár után 1 hónapig fájt és utána 2-3 hónapig még éreztem. Kisfiam 1/2 éves volt, amikor újból visszajött a fájdalom. Minden frontot megéreztem. Ez tartott 2 hónapig, és azóta megint nem fáj.

2009. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt a műtét után komolyabb bajom, inkább izomlázszerű kellemetlen érzés pár hétig. Mostanában viszont, majdnem másfél évvel utána, napi szinten érzek valamit. Fájdalomnak nem nevezném, de itt-ott szurkál. Én annak tudom be, h' elkezdtem aktívabban tornázni, és gyakran emelgetem-cipelem a 10 kilós gyereket.
2009. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hete szültem. 1 hétig fájdogált, még 1 hétig kicsit éreztem, azóta nem. Remélem így is marad.
2009. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 hónapja szültem. a kórházban az 5 nap alatt majd meg haltam, de mikor hazaértünk,mint akit elvágtak. Persze fájt még akkor is felülésnél vagy ha a kisfiamat felemeltem. Nekem muszáj volt, hogy ne fájjon, mert sajnos úgy hozta a sors, hogy pont az első otthon töltött másfél hétben teljesen egyedül maradtam.

Ha tüsszentek még picit fáj, na meg néha belenyilall, de ennyi. Remélem később sem lesz gond.

2009. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Enyém is 4 hónapos :))) Nekem a műtét után sem fájt szerencsére. Ahogy kiment az érzéstelenítő már forogtam, hogy tudjak szoptatni, másnap meg már szaladoztam.
2009. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapig, aztán csak érzéstelen volt úgy 4-6 hónapig, azóta majdnem olyan mint régen, kivéve, hogy az úszógumi maradt :-((
2009. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!