Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 2x voltunk "üres járaton"...

Már 2x voltunk "üres járaton" a kórházban, most enyhe vérzés van lehet az esti vizsgálat miatt? Nem szeretnénk több üres járatot honnét tudom biztosan hogy ez már az.38+1 kismama első babás.

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 16:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Asszem voltegy kicsi szivàrgâs lehet ma reggel elfolyik majd a viz? De jo lenne mennénk szülni :-):-):-)
2013. nov. 29. 00:34
 12/25 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Írd majd, ha van valami! Első voltam.

2013. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Sajna úgy látom ez csak egy újabb figyelmeztetés volt hogy közeleg, de még nincs itt az idő... :(
2013. nov. 29. 09:47
 14/25 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Azért légy résen!!! :) Mikor dokinál voltam (tavaly szeptemberben) csütörtök du. 4-kor: az NST-n semmi, méhszáj okés, gyerek fent, csak a lepény kezdett el öregedni(39+4 voltam). Kaptam beutalót vérvételre hétfőre, még arról is beszélt a doki, hogy lehet be kell feküdnöm.

Férjemmel elmentünk kajálni a Camponába, hazamentünk, lefeküdtünk, 00:14-kor felkeltem, hogy pisilni kell. Kimentem, visszafeküdtem és 3 perc múlva egy addig soha nem érzett derékfájást éreztem, amiből rögtön tudtam, hogy mi a helyzet. Kimentem a másik szobába, pár percre elindult a magzatvíz is... Délután 13:35-ra megszületett a kislányom. :)

Bocsánat a sztorizásért, csak leírtam, hogy nem mindig vannak ám előjelek. :)

Ja, és első baba volt.

Nagyon szép napot!!!!!!!!!!!! :)

2013. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszi a sztorit jó volt olvasni, hogy tényleg bármikor változhat a helyzet igyekszem résen lenni :) bár tudom hogy még egy babi se maradt odabenn, annyira úgy érzem sokszor hogy mintha sose nem akarna ez a Drága kibújni... olyan nehéz már annyira lassan telik az idő hogy borzasztó...
2013. nov. 29. 14:14
 16/25 A kérdező kommentje:
még mindig egyben, minden jel nélkül...
2013. dec. 2. 12:32
 17/25 anonim ***** válasza:

Már nagyon-nagyon-nagyon kevés van hátra!!!!!!!!!!! :)

Jól számoltam, hogy most vasárnapra vagy kiírva? Azt megkérdezhetem, hogy hol fogsz szülni? (Nem kell válaszolni, ha nem akarsz.)

(A sztorizós némber voltam.)

2013. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
:) szombatra vagyunk kiírva :) de már megmakkanok mindenki megszült a környezetembe aki későbbre volt kiírva, kezd szakadni a cérna :( nagyon kezdek pityergőssé válni
2013. dec. 2. 14:10
 19/25 A kérdező kommentje:
Jah Szent Imrében fogunk szülni majd egyszercsak valamikor
2013. dec. 2. 14:10
 20/25 anonim ***** válasza:
Óóó! Én is ott szültem ám!!! :) És jó volt! :) Leszámítva a három napot... Nehéz volt, hogy nincs rutinom a baba ellátásában. A csecsemősök válaszoltak a kérdésekre, de járni kell a nyakukra!!!
2013. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!