Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 2x voltunk "üres járaton"...

Már 2x voltunk "üres járaton" a kórházban, most enyhe vérzés van lehet az esti vizsgálat miatt? Nem szeretnénk több üres járatot honnét tudom biztosan hogy ez már az.38+1 kismama első babás.

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 16:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Csak nem...??? :) :) :)
2013. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem :-( :-( :-(
2013. dec. 3. 20:23
 23/25 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? :)

Ja! Írj nyugodtan, ha valamit tudni akarsz a Szt. Imre szülészetéről! Igaz én 2012. szeptemberében szültem ott, de nem hiszem, hogy sokat változott volna azóta...

Azt még nem is kérdeztem, hogy kisfiú vagy kislány lesz? :)

2013. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Szia, hát tegnap megint azt gondoltuk hogy szivárgás van de még mindig csak szülés előtti folyás volt :( pedig örömtáncot lejtettem hogy végre megyünk szülni, aztán a doki közölte hogy még mindig zárt teljesen a méhszáj szóval egyértelmű hogy nem lehetett magzatvíz szivárgás :( Hát a nagyfiú lassan találóbb lesz az óriásbébimre, közel négy kiló, és azt mondja a doki hogy minimum 56 cm már most és kitudja még meddig időzik bent, bár reménykedem a szombati hidegfrontba :D
2013. dec. 5. 10:03
 25/25 anonim ***** válasza:
Mikor bujt ki végül? En is imreben szültem
2016. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!