Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pontosan mire gondoltatok...

Pontosan mire gondoltatok szülés közbe, mikor nagyon fájt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 11:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Meghaloooooooooooook!!!!!!!!!!!


Szerencse nem haltam meg :) Túl lehet élni, mindegy mik a gondolatok :)

2009. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Arra gondoltam, hogy ettől még a halál is jobb lehet.... épp ma meséltem a páromnak, mert hamarosan megint szülésre készülünk....a harmadikra :-)
2009. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
8 hetes terhes vagyok és most egy kicsit meglepődtem:$ :) de ha majd kibújik a pocaklakom akkor én is leírom az élményemet mert szerintem ez egy élmény:)
2009. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

En vegig arra gondoltam h ez egy rossz alom es egyszer csak felebredek majd:).Ja,25 orat vajudtam.

Aztan a kitolasnal mar sokkal jobb volt es amikor kicsusszant minden fajdalom megszunt... es ott volt az en kicsi fiam.

Es en is barmikor vegigcsinalnam ujra:).

Amugy en is hang nelkul csinaltam vegig a szulest ezt a ferjemnek is koszonhetem aki vegig mellettem volt.

2009. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Én nem hang nélkül csináltam végig egyik szülésemet sem. De nem szégyellem. A vajúdás alatt csak halkan nyögtem vagy még azt sem, a kitolásnál már egy-egy(sűrűbb) kiabálás elhagyta a szám, de 38 és 39 cm-es buksikat, 4150 és 4350 g-mos babákat próbáljatok meg hang nélkül megszülni! :)

Ja, jön a harmadik! :)

37 hetes km

2009. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

Én arra, hogy legyek túl rajta, amikor nagyon fájt. A szünetekben pedig arra, hogy a férjem ne legyen rosszul. De rosszul lett, pedig már a fia fele kibújt.:)

Nem bírta, amikor a doki beletenyerelt a pocakomba (én kifejezetten örültem neki, mert nem kellett vákumot használni). Ezután pedig arra gondoltam, hogy ha ő rosszul van, ki fogja a kisbabánkat lefényképezni (tudom, ez önző dolog volt), de megoldódott, mert addigra jobban lett.


7hetes baba anyukája

2009. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Semmire, talán arra, hogy eljussak a következő fájásszünetig. Illetve, hogy vegyek levegőt helyesen, mert akkor valahogy elviselhetőbb volt. Nem romantikáztam a babáról való álmodozással, olyankor beszűkült a világ. Nekem 3 percesekkel indult, hamar 1 percesekké lett, és gyorsan jött a baba, cserébe nagyon intenzív fájások voltak.
2009. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%

Az első szülésemnél: h úr isten, mi a fenének kellett ez nekem, mindjárt megdöglök.

Második szülésemnél (7 éve telet el a kettő között): h apukám, amikor haldoklott, milyen iszonyú kínokat élt ált. Csontrákos volt. Ő, hogy meghaljon, mennyit szenvedett. Én életet adok, ugyhogy nem rinyálhatok. Nekem ezek jártak minden egyes fájásnál az eszemben.

2009. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

Tök jó mikor az embert azért pontozzák le, mert leírja, hogy egy adott helyzetben mit gondolt!! Szánalmas....

aki lepontozza a másikat, írja már oda, hogy ő mit gondolt és mi is a helyes válasz erre a kérdésre!!! Kíváncsi lennék rá.

2009. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!