Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülni a miskolci...

Milyen szülni a miskolci Semmelweis új szülészetén?

Figyelt kérdés

Minden info érdekel!

Milyen a szülőszoba? Apásszülés?

Szülés után milyen az ellátás?, stb ........


2010. okt. 12. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!A válaszom mindenre nagyon jóóóóóóóó!Imádtam ott szülni.:)A szülőszoba szuper.Egyedül vagy éa van benne bordásfal,kád és labda!Én a labdát használtam.Szülésznők nagyon aranyosak az orvosom pedig nagyszerű volt(Koleszár Andrea).:)Nálunk apuka kint várakozott,mert nem mert bejönni,de anyukám velem volt.:)A gyermekágyas részleg is szép.Én 2 ágyasba voltam(16 szoba).Külön van minden szobának fürdője ami szép és tiszta.Minden reggel takarítottak.nagyából ennyi,de ha van még kérdésed szívesen válaszolok.:)4 hónapos kiscsaj anyukája
2010. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én csak a legalsó szinten voltam még, de gondoltam, hogy a szülészet is olyan szép.

Látogatókat lehet fogadni a szobában szülés után, vagy még mindig ablakban kell mutogatni a babát?

Meddig tartanak bent?

Mit kell vinni a babának (ruha, pelus, stb.), vagy adnak mindent?

/Bocsi a sok kérdésért! :-I /

2010. okt. 17. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!A folyosóra bemehetnek a látogatók és nyitott ajtónál megnézhetik a babát.Úgy.hogy te az öledbe fogod.Olyan szép minden,mint lent.:)Pelust és popsitörlőt vigyél majd a babának.Ruha nem kell,mert a kórházi vana babán.
2010. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,aki simán szül az 3 nap aki császárral az 5 nap,de ez is orvostól függ,mert barátnőmet 2 és fél nap után hazaengedték volna csak besárgult a baba.:)
2010. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a felvilágosítást! :-)
2010. okt. 18. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Ha még valami az eszedbe jut kérdezz nyugodtan.Könnyű szülést kívánok.:)
2010. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 2008--ban szültem még a régi szülészeten! akkor be lehetett vinni a táskámat a szülőszobára, és lehetett telefonálni is,sajnos apa nem tudott velünk bejönni mert dolgozott.de amikor megszülten fel tudtam hívni.most is be lehet vinni a motyómat?lehet telefonálni?a szülőszoba teljesen különálló szoba,vagy csak ilyen paravános jellegű?
2011. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Én decemberben szültem a Semmelweisben.

Különálló szülőszobák vannak szépek, tiszták, jól felszereltek.

A nagy táskát nemmessze, a vizsgálóban kellett hagyni, bezárni egy kis szekrénykébe. A szülőszobára csak a telcsit, zsebkendőt, vizet vihettem magammal. Telefonálni lehet, én vajúdás közben is többször beszéltem a férjemmel, amíg nem ért oda.

2011. jan. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!