Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Légzésfigyelö legyen vagy ne...

Légzésfigyelö legyen vagy ne legyen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mire szolgál és hogy életet menthet.Viszont azelött nem volt ilyen és mégis felnötek a gyerekek.Most tanácstalan vagyok....
2009. nov. 22. 16:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
17.35-ös vál.nak!Nem a védődőnél,hanem pl.a Madarász u.-i gyerekkórházban van ilyen tanfolyam(és azt hiszem a Heim Pál khzban is).A kérdezőnek:Nekünk van,a mai napig használjuk-18 hós-mert ez bébiőr is.Mivel az emeleten van a szobája,így ha mi lent vagyunk akkor is halljuk,ha felébred.És valóban felnőttek akko is,de sokkal több baba halt meg,mint manapság.Sztem 5*-os találmány.Ha pénz szűkében lennék inkább kevésbé fontos dolgokról mondanék le,mint sem erről.
2009. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Javítok:védőnődnél.
2009. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Biztosan ki fogjuk kölcsönözni,bár ne legyen rá szükség.De abban a tudatban ,hogy van nyugodtabban fogok aludni.Köszi mégegyszer....
2009. nov. 22. 19:02
 14/27 anonim ***** válasza:
18%

Azelőtt.... de rühelem ezt a szót....

Ha azelőtt az volt, akkor neked sem kell,sőt adja babádnak már 1 hónaposan anyatejet és fél évesen pörköltet, mert régen is ez volt...

Fúj...

2009. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Én kaptam kölcsön, de már 2 hete nem használom, mert a babám állandóan levándorol róla a fejvédőhöz a macikhoz, emiatt állandóan beriasztott.

17:14-re kíváncsi lennék, hogy te mit csinálnál abban a helyzetben??? Néha hiába bármilyen tanfolyam, hiszen nem tudhatod, hogyan reagálsz, ha történik valami...

2009. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk is van légzésfigyelőnk. És már riasztott is, odaszaladtam és nem lélegzett, megráztam vett egy nagy levegőt és annyi aludt tovább nyugodtan, én kb 1 óra hosszáig meg sem tudtam szólalni. Sokszor csak "elfelejtenek" levegőt venni, és semmiféle újraélesztésre nincs szükség. Én nem bántam meg, hogy megvettük, igaz drága volt, de minden pénzt megér.
2009. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%

Sejtettem,hogy belémköt mégvalaki.Neharagudjatok,de ezen a fórumon megszólalni sem szabad?Ha megmondom az őszinte véleményem,máris levagyok pontozva?vagy csak az szúrja a szemetek,hogy kiírom a lányom és a saját nevem is?Mi...mi a fene bajotok van velem?Mi?

Tudom,hogy az igazat és a jót mondtam,mert tanfolyam nélkül semmit sem ér az egész,mi a baj ezzel a válasszal?Mi a franc meséljétek már el?


És neked kedves...ha állandóan elvándorol,akkor nem csinálok semmit,megnézem rendben e.Nem rögtön rohanok és megnézés nélkül elkezdek újraéleszteni.Ne nézz már idiótának.


Nemhiszem el,hogy ennyire utál itt mindenki...napok óta csak a leszázalékolást kapom,pedig semmi rosszant nem teszek csak segíteni szeretnék:(

2009. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%
Utolsónak.Jót mosolyogtam a kirohanásodon.A neved kiírása nem szúrja senki szemét,de azt én is furinak tartom,h a még meg sem született gyerekedét is oda írod,mintha ő is véleményt nyilvánítana...persze ezért én nem pontoználak le(mint ahogy nem is teszem senkinél)
2009. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
26%

Ada, ne legyél ilyen érzékeny, tudod, hogy ez a fórum nem csak egymás segítéséről szól (sajnos), hanem lehetőség is a névtelen kötekedésre.

Én tudom, hogy csak segíteni akarsz, már többször olvastam a kommentedet.

A kislányod neve gyönyörű!! (A kedvenc regényem címe is egyben :))

Ne törődj semmivel, sok boldogságot!

2009. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
15%

:)Igazad van,még nem született meg,de bennem él,egyek vagyunk de ha fura nem lesz kiírva innentől kezdve...


Jót mosolyogsz a kirohanásomon?Mosolyogj akkor mégtöbbet:DHaha...:/

2009. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!