Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés utáni szülésfel...

Császármetszés utáni szülésfelkészülést homeopátiával lehet?

Figyelt kérdés
A második babámat császármetszéssel szültem és tudom, hogy a harmadik babánál így nem lehet a szülést indítani és oxitocint sem kaphatok. Viszont azt nem tudom, hogy homeopátiás bogyókkal készülhetek a szülés elött és közben, mert ezeket "természetes oxitocinnak" is szokták mondani. Szerintetek?
2013. dec. 5. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A homeopátiás "gyógyszerekben" nincs hatóanyag, ezért engedik, de ha hiszel benne, próbáld meg.
2013. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lehet. de kérdezz rá, ha megnyugtat.

viszont azt nem értem, hogy nem lehet szülést indítani. nekem megvan az időpontom az indításra, pedig császár volt az előző. ja, és szedem a homeokat én is

2013. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet,de ez így nem igaz,hogy nem indíthatnak császár után,mert pl burokrepesztéssel indíthatnak,nálam is így lett volna!
2013. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Burokrepesztést csak akkor lehet, ha már nyitva vagy, ha zárt valaki, akkor ez a lehetőség nincs.
2013. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszeres indítást nem lehet és olyan beavatkozást ami mesterségesen erősíti a méhösszehúzódásokat a heg miatt. Érett méhszáj esetén burkot lehet repeszteni, de például oxitocinnal nem erősíthetik a fájásokat.
2013. dec. 6. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van, ezt írtam én is. nekem pl azért nem tudták megindítani burokrepesztéssel mert teljesen zárt voltam!

3as voltam!

2013. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Természetes úton sikerült szülnöm és elötte elkezdtem a bogyók szedését is!
2014. márc. 18. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!