Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban volt rossz...

Melyik kórházban volt rossz szülési tapasztalatod? Elmesélnéd?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tatabánya,szent Borbála kórház!

utólag okosabb lettem,ha mindenkinek a zsebét kitömtem volna akkor nem ezt a bánásmódot kaptam volna,miközben vajúdtam folyamatosan megaláztak,főleg a szülésznő, remélem egyszer találkozok vele az utcán,simán neki mennék....

2009. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2000. jun.-ban szultem az elso lanyomat a Gyulai kh-ban. Borzalmas volt. 3 nap eroteljes 3 percesre beallt joslokkal vitt be a ferjem. Az nst 70-80-as fajaserosseget mutatott, az ugyeletes doki megvizsgalt, azt mondta nem enged mar haza, de menjek udulni vmelyik korterembe. A vizsgalat utan a bokamon folyt a ver. Amikor kertem, hogy hivja fel a fogadott orvosomat, azt mondta, masnap reggel ugyis O lesz az ugyeletes, uhogy nem hivja be. Masnap reggel amikor meglatott a dokim, rogton azt kerdezte, miota vagyok bennt es miert nem hivtak be?! Megvizsgalt, nst, es mondta, hogy estere meglesz a baba. Nem tagultam, de del korul meg erosebbek lettek a fajasok. Du 3-kor burkot repesztett, oxitocint kotott ram, amitol a babanak hol 50, hol 200 lett a pulzusa, uhogy le is vette. Punkosd hetfo volt, 43 fok, legkondi bedoglott. Hiaba konyorogtem 1 korty vizert, nem adott a szuleszno. Otthagyott, nagyritkan beszaladt, de csak azert, hogy ordibaljon. (pl.: hintaztatta az agyon magam, mert ugy elviselhetobbek voltak a fajasok, erre ramorditott, hogy miert nem maradok nyugton, meg akarom olni a gyerekemet?) A ferjemet nem engedtek be, mondvan melegfront van, tele a szuloszoba, nem hianyzik most oda egy ferfi. Amikor ugy ereztem, hogy jonnek a tolofajasok, kiabaltam, hogy jojjon mar valaki! Bejott a szuleszno, megvizsgalt, es orditott az orvosert. Addigra mar nem hallottak a babam szivhangjat, volt rohangalas, 2 orvos, 8-10 csecsemos, nover szuleszno gyult korem. Az egyik doki vakumozott, a masik rajtam fekudt, probalta kinyomni a babat. Amikor vegre meglett, este 7-kor, torzsere, nyakara volt tekeredve a koldokzsinor, rogton futottak vele, meg se mutattak. 1 ora mulva hoztak vissza, bekisertek a paromat is, es a szuleszno ott rendezkedett korulottem, csupa bubaj, kerek-e vizet vagy valamit. A parom akart neki penzt adni, hogy milyen aranyos. En pedig elmeseltem, mennyire, ugy hogy a szuleszno is hallja, es elkuldtem a p...ba. Nem mutattak meg, hogy kell szpotatni, konyorogni kellett tiszta agynemuert, amit amokor megkaptam, le is cserelhettem magamnak. Hetekig depis voltam, remalmaim voltak, es azt mondtam, nem szulok soha tobbet. Azota ujra ferjhez mentem, van egy gyonyoru 20 hos kiscsajom es 12+2 hetes vagyok a harmadikkal. A masodikat a Mav-ba szultem, szupi volt.
2009. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!