Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem van a gond lelkileg?...

Velem van a gond lelkileg? Egyebkent metforminnal kezelt pcos-ben szenvedö vagyok. A closti nem segitett sajnos.

Figyelt kérdés
Minden heten bejelenti valaki az ismeröseink közül, hogy babät vär. Mi mär több, mint ket eve probalkozunk, es mär csak a siras kerülget, pedig örülök a többiek sikerenek...tenyleg, csak olyan nehez megszokni
2009. febr. 28. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a metet? Diétázol is, mozogsz is?
2009. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok. Gyere a www.nlcafe-ra ott pcos fórum. Vagyunk páran, bíztatjuk 1mást!!!
2009. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne keseregj! Én is ugyan ebben a cipőben járok. Bár én nem vagyok pcos, de nekem is szednem kell az metformint napi 3*1-et, mert magas az inzulin szintem és van, volt rajtam felesleg. Decemberben kezdtem el szedni, de igazából az ünnepek miatt:-) csak januártól kezdtem el tudatosan odafigyelni az étkezésre, és rendszeresen mozgok. Amikor decemberben voltam orvosnál, azt mondta, hogy jó-jó kezdjem el szedni a gyógyszert, aztán majd 2 hónap múlva találkozzuk, és majd beszélgetünk. Nagyon magam alá kerültem, mert már minden hét, minden nap fájdalmas volt. Ráadásul a kolléganőm első próbálkozásra terhes lett karácsony előtt, gratuláltam, aztén mentem a wc-be kisírni magam.... szóval erőt vettem magamon, és mára több mint 10 kg-tól megszabadultam. Az orovs döbbenten nézett, az asszisztense pedig meg sem ismert. A closyt felírta, és olyan peteérésem lett, mint még soha, ugyan olyan volt az ovu tesztem, mint amilyen a dobozán volt a minta, hogy ilyennek kell lenni. Ilyet pedig azelőtt nem is láttam! Most hétfőn volt az inszemem, és most reménykedem, hátha velem is csoda történik! Ezt azért ítam le Neked, hogy lásd nem vagy egyedül és mi is tudunk magunkon segíteni! Ne keseregj, meglátod sikerülni fog!!!!
2009. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a valaszokat. igyekszem megszabadulni a 30-kg tulsulytol, es akkor remelem menni fog. Szep vasarnapot!
2009. márc. 1. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:örülök, hogy egy kicsit pozitívabb és bizakodóbb vagy!!!! Sok sikert és szerencsét!
2009. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!