Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi olyan rossz egy pasi...

Mi olyan rossz egy pasi életében, mint a nőknek a szülés?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat légyszíves!
2009. nov. 23. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nézni ahogy szenved a fájdalomtól az akit szeretünk.
2009. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Ha mondjuk a barátnője/felesége rettenetes helyesírással rendelkezik...

Egyébként pedig a "rossz" az nagyon relatív fogalom. Mert pl. szerintem szülni nem rossz, hanem az egyik legcsodásabb dolog. Anyának lenni szintén. Ha ehhez mérem, lehetséges, hogy apának lenni is pont ugyan ilyen csodás dolog.

2009. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hmm hát jolvan ezt el is fogadom:) de akkor inkább ugy kérdezném hogy mi anynra kellemetlen avgy értitek biztos mire akarok kilyukadni:D
2009. nov. 23. 21:20
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát most teljesen komolyan mondom,úgyhogy nem ér lepontozni,de amikor a Jóbarátokban Rachel szült,akkor Joey is...vesekövet:DSzerintem az fáj nekik annyira.D
2009. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
1. vok. Akkor fizikálisan kérdezed ?
2009. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igen fizikálisan:)
2009. nov. 23. 21:27
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Fizikálisan szerintem baromi gáz egy ilyen hosszú hugycsővön amikor katétert felhelyeznek pl.
2009. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Apának szar, amikor reggel 4-kor elmegy itthonról , este 9-kor hazaér, a lányát nem látja, eszik fürdik ad egy puszit a nejének és alszik, hogy másnap mindezt újrakezdje, sőt hétvégén is foyltassa, hogy legyen miből pelenkát venni...És ez fáj fizikálisan is, kimerít nem beszélve a lelki olaláról...

Amúgy sosem fogjuk megtudni, mert a szülés nem hasonlítható semmihez, én pl nem mondom, hogy kibírhatatlan volt. 1-2 fájásra azt mondtam, hogy na, ez igen, de ennyi. Abszolut csoda, és várom a következőt...

2009. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Szia! A férjem a fiunk születése után elment és magára tetováltatta a gyerek nevét. Nem igazán bírja a fizikai fájdalmat. Azon kívül,hogy magán hordja a fia nevét, azért is csináltatta,hogy valamilyen szinten Ő is "szenvedjen" a fiáért. Nem tudtam szépen megfogalmazni,de remélem érthető voltam. Bár jobban örülnék,ha inkább a gyerekkel foglalkozna,mint a tetoválásnak.
2009. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
tetkó?hát kétlem h ő azzal annyira megszenvedett volna...én egyáltalán nem bírom a fájdalmat,de mégis van 4 tetoválásom meg 3 piercingem....és lazán kibírtam őket.tehát a szülési fájdalmat egyáltalán ne hasonlítsd a tetkóhoz.
2009. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!