Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a 2 órás megfigyel...

Szülés után a 2 órás megfigyelés alatt mindenkit "pisiltetnek"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem kb. 2 óra után elküldtek zuhanyozni és pisilni. Mindkettőt egyedül intéztem, majd a végén a férjem segített egy kicsit az öltözésnél.
2013. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is pisiltettek volna, de nem tudtam, így megkatétereztek :-(
2013. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én s.csaszarral szültem anno 2011-ben, de a katéterezés közben felgyülemlett vizeletet elvittek es megvizsgaltak.

Fertőzést néztek meg még valami mást. Mar nem emlékszem, csak arra, hogy negativ volt minden ertek szerencsere.

Nem tudom ez mennyire szokás egyebkent, de amikor én szültem, elotte két nappal fertőzés volt a csecsemoosztalyon, ami mint kiderult egy cigánylány miatt alakult ki.

Rengeteg csecsemőt vittek az intenzívre es a koraszulottre. Hetekig bent voltak a kórházban.

Szerencsere minket elszeparaltak es 4.nap mar johettunk haza.

2013. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a szentistván kórházban arról szólt a szülőszobán töltött idő, hogy szoptassam a babát, meg hogy a család kicsit meghitten együtt lehessen. aztán bejött HILDEGÁRD főnővér aki lecsutakolt, morcosan a kerekesszékbe ültetett és elvitt a szobámba. senki semmit nem mondott. én kérdeztem meg azt is, hogy szabad-e zuhanyozni :) a pisivel se jött senki, igaz ugyan, hogy én már a szülőszobán megittam vagy 1,5 liter ásványvizet, annyira szomjas voltam a nagy munka után :)
2013. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A szülőszobán töltött 2 órában minket sem zavart senki. Mikor vittek a gyermekágyas osztályra, mielőtt lefeküdtem volna, megkérdezte a nővér, kell-e pisilni. Kellett, kikísért, mert alig álltam a lábamon. De nem "pisiltettek" direktben. Ez a II. női klinikán volt.
2013. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem szülés után fél órával kipateroltak a szülőszobából,mondván úgyis egyágyasba megyek..majd ott pihenek !!

Ahogy lefeküdtem az ágyra jött a nővérke hogy pisiltem e...mondom nem....akkor pattanjak már fel de gyorsan..meg mit nyögdécselek nemvagyok én öregasszony

Na ott elpattant valami...támaszkodva a konyhabútorra megköszöntem a segítségét,majd megkértem hogy hagyjon minket békén ,szeretnék a férjemmel lenni.pisilni meg egyedül is tudok !!!

Szerencsére nemtalálkoztam vele többet !!

Gondolom a szülésznőm ( egyben nagynéném ) elbeszélgetett vele

2013. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
istvánban engem igen. Szerencsére segített a nővér, még az sem ment volna egyedül
2013. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A máv-ban nekem is kellett menni.
2013. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem, én szóltam, hogy nagyon pisilnem kell, ez kb 1 órával volt a szülés után. Hozták az ágytálat, hogy na akkor pisiljek. Közöltem, hogy köszönöm de nem kérem. Nem akartak kiengedni pisilni, de aztán sikerült őket meggyőzni. 2 óra után már a 4.re is magam mentem le, nem volt semmi bajom pedig gátmetszéssel szültem. Nagyon remélem a mostani is ilyen lesz.
2013. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem kitoltak a 2 ora elteltevel a szobamba, a szuleszno lefektetett, majd kb 10p mulva visszajott, h megyunk pisilni.
2013. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!