Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottatok már olyat, hogy a...

Hallottatok már olyat, hogy a kiírt dátum előtt 2 héttel elküldi a nőgyógyász a terhes nőt szülni, csak azért, mert érett a baba már rá?

Figyelt kérdés
Nekem egy 5 hónapos lányom van, aki a kiírt előtt kettő nappal született, pedig érett volt már rá előbb is, de nekem azt mondták, hogy ha a kiírtig nem indul be akkor menjek a kórházba aznap és ott eldöntik. Most a barátnőm január 2-ára van kiírva és ma a dokija beküldte a kórházba. Azt mondta neki, hogy nincsen semmi baj, csak a baba már érett a születésre. Hát én ilyet még nem hallottam, hogy ha nincsen baj, akkor kivegyék idő előtt.
2013. dec. 20. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

En a kerdest nem igazan ertem. Mit jelent az, hogy bekuldtek a korhazba? Beutalot adtak, hogy fekudjon be? Vagy valami vizsgalatra kuldtek? Vagy hogy?

Lehet en vagyok naiv, de en inkabb ilyenkor arra gondolnek elsore, hogy latott valamit a doki ( de nem fogadot, szoval sem az elozmenyeket nem tudja, esetleg nem eleg rutinos meg) ezert inkabb valami kontrollt akar, megijeszteni meg nem akarja a kismamat, mert o maga is bizonytalan.

Szoval inkabb biztonsag kedveert kuldi be, hogy mas is vagy o meg egyszer ranezhessen.

2013. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kíváncsicska ***** válasza:
A húgom dec 28-ra volt kiírva.Mondta neki a doki, hogy beszélje meg az orvosával, hogy ünnepek előtt akár megszülne, mert minden ok.Ebbe ő nem ment bele.Ja és jan. 6-án indították túlhordás miatt neki.Szóval így belegondolva 3 héttel korábban megindították volna neki,ami nem mindegy szerintem.Ne menjen bele.
2013. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bement a kórházba, biztos ami biztos alapon. Hazaküldték, mert szerintük sem volt indokolt az indítás. :) Köszi a válaszokat!
2013. dec. 20. 20:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az jön le, hogy a doki pénzt akart ebből csinálni. Ha nincs a lánynak fogadott dokija, akkor mindegy, hogy mikor szül. Ügyeletes orvos mindig van, tehát az ő szempontjukból mindegy mikor van a nagy nap. Ez egyértelműen arról szólt, hogy így ennél a dokinál szült volna meg, akkor ő biztos látott volna ebből némi pénzt.
2013. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem rendelt az orvos abban a kórházban ahová a barátnőmnek mennie kellett. Ügyeletesek voltak, bent. Tehát nem a dokinál szült volna így sem. Ezt utólag mondta a barátnőm, szóval teljesen értetlenek vagyunk, hogy miért sétáltatta meg potyára.
2013. dec. 21. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!