Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajnal óta kb.7-8 percenként...

Hajnal óta kb.7-8 percenként méhösszehúzódásaim vannak, de nem érzek még fájdalmat. Volt aki hasonlóan járt? Kb. hány nap vagy hány óra :-) múlva lett meg a baba? Ha egyáltalán meg lehet ezt így mondani.

Figyelt kérdés
Az éjszaka is alig aludtam, fájt a hasam, sűrűn keményedtem. A mensi szerű fájdalom azóta elmúlt.
2009. nov. 26. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Ha a vége felé akkor már nincs sok hátra:-)))

Nekem már a 18. héttől vannak ilyen görcseim, kétszer voltam visszatartáson 2-4 percesekkel. Szerintem ne aggódj, nyugi jön amikor Ő akar:-))

Kitartás. Könnyű szülést és jó babázást.

34 hetes km.

2009. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés előtti éjszaka ugyanez volt, délelőtt a kórházban kiderült, hogy még csak jósló fájás volt, viszont délutánra már fájt,beerősödött, és este meg is született a fiam. Szóval ha a végén jársz, akkor esélyes, hogy kifelé készülődik a pici, de ha nem erősödik akkor csak jósló neked is:)
2009. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg elfelejtettem leírni, már 38 hetes elmúltam. Szóval elvileg már itt lehet az ideje:-).
2009. nov. 26. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek valószínű csak jóslók voltak, ha még a gép előtt ülsz. :) Nem lehet megmondani sajna, lehetnek még akár hetek is, de lehet csak 1-2 nap!

Könnyű szülést és majd jó babázást kívánok!

8 hetes kislány anyucija :)

2009. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs már sok. Van aki nem is érez fájdalmat, mikor beindul a szülés, csak később, mikor már erősödik.

Kitartást és sok-sok erőt Neked!

2009. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam gyorsan jött a baba, az elejétől a végéig 8 óra telt el. A 7-8perces fájások után kb. 3 óra telt el a kitolásig.
2009. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ugyanez volt, szerintem estére meglesz a pici, vagy legkésőbb hajnalba. Én éjféltől vajúdtam, és este 20.31-kor meglett a babám.

Drukkolok!

2009. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. 39.hétre szültem, tehát esélyes vagy:))
2009. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már megvan a baba! Majd írj hogy mi volt!

Sok boldogságot!


A 8 hetes kislányos anyuka

2009. nov. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg van a baba??? :-)
2009. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!