Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha zárt a méhszáj, hogy...

Ha zárt a méhszáj, hogy csinálnak amnioszkópiát?

Figyelt kérdés
Most kell majd mennem amnioszkópiára,de ha zárt vagyok,hogy nézik meg? Tágítani fog a doki vagy mit csinálnak ilyenkor? 40 hetes km
2013. dec. 22. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
talán csak egy ujjnyi kell az amniohoz. H ez sincs meg, szerintem nem tudják megcsinálni. Gyakorlati tapasztalatom nincs ebben. Esetleg megírnád majd, hogy mi volt?
2013. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megírom persze,majd kedden megyek.
2013. dec. 22. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is zárt voltam 40 hetesen, a doki tágított kézzel.
2013. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem csinált a dokim, teljesen zárt voltam végig. Ő nem engedi a 41. hetet betölteni. 39. héttől 2 naponta nst és flowmetria volt, nem végez terheléses ctg-t sem, mert felesleges stressz a babának és általában ilyenkor kakilnak a vízbe.....csak szülésnél segített az első vizsgálatnál, utána hagyta a dolgokat a maga útján. Nem tágultam, császár lett.
2013. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából azt nem értem, hogy amikor a doki megmondja hogy mit fog csinálni, mérnem kérdezel rögtön rá, hogy ez mit jelent, és mi a folyamat?
2013. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is zárt voltam nekem se nézte. Végül császárral szültem 40+3 hetesen.
2013. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is zárt voltam és addig ügyeskedett a dokim míg megnézte.Az egész nem volt szerintem 5 perc,kicsit kellemetlen volt de nem fájt.Mondjuk mondták is hogy ilyen nyugis kismamát ritkán látni :D
2013. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én kicsit félek tőle, de csak túlleszek rajta. Állítólag a második meg a többi már nem olyan vészes.
2013. dec. 23. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is teljesen zárt voltam, mikor mennem kellett ASK-ra, kézzel tágított az orvos, iszonyatosan fájt mindhárom alkalommal.

Szerencsére az utolsó után este már beindultak a dolgok :)

2013. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!