Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban egész napos rooming-...

Uzsokiban egész napos rooming-in van?

Figyelt kérdés
Ott akarok szülni most január végén vagy február elején és eddig azt hittem, hogy egész nap (kivétel fürdetés, gyerekorvos) velünk lehet a babó, de az egyik ismerősöm azt mondta, hogy estére le kell adni a csecsemősnek és külön alszanak. Igaz ez? Tapasztalatok?
2014. jan. 1. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Így van egész napos rooming van :) kivétel fürdés, gyerekorvos :).


Most szültem szeptemberben ott :)

2014. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is január végén - február elején szülök ott és én útgy tudom, hogy csak akkor "veszik" be a babaát, ha pl. neked vizsgálatra kell menned vagy a felügyelete nem megoldott. pl. fürdeni mennél, de a szobatársadnak is dolga van és nem tud odafigyelni.


Nekem a második lányom fog születni, az első vidéken született. Ott is rooming volt, de én ott 2× is beadtam. 1× este, mert rosszul voltam és kaptam gyógyszereket estére, amitől aludtam végig. 1× pedig reggel, amikor a baleseti sebészetre vittek le az ápolók kötözéscserére.

(autóbalesetből vittek be a kórházba és s.császárom volt)

2014. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

estére is lehet vinni ha nem akarod hogy veled legyen a baba. Viszont ha azt akarod hogy veled legyen akkor veled lehet fürdetésig , vagy reggli vizitkor kell vinni csak .


1 válaszoló voltam

2014. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja szültem ott. Első éjszakát a baba általában a csecsemőosztályon tölti.

Én 11:30-kor szültem, 13:30-kor mentem a kórterembe, a baba pedig a csecsemőosztályra. 16 körül hoztam el, hogy velem legyen és ugye 20-kor vittem fürdetésre. A fürdetés mindig 22-ig tart, akkor kell a babáért menni és onnantól veled lehet reggel 7:15-ig, amikor vissza kell vinni vizitre. Első este én visszavittem 23-kor és mondták hogy reggel hatra menjek érte. A többi éjjel is be lehet adni a babát, de azt annyira már nem nézik jó szemmel, úgy vettem észre.

2014. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!