Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete volt csaszarom. Holnap...

3 hete volt csaszarom. Holnap elmennenk furodni, ezek kozul valamit hasznalhatok?

Figyelt kérdés

A Wellness részleg és a beltéri medencék:

- 2 beltéri gyógyvizes medence

- 1 beltéri gyermek pancsoló

- gőzkabin,

- finn szauna merülő medencével,

- Kneipp medence,

- sókamra,



Nincs mar verzesem, a hegem is szep. Furdeni szerintem nem mernék még...

Viszont szoptatok.

Nem baj az sem ha csak nezem a nagylanykamat es az apukajat...!

:)


2014. jan. 4. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Na ez ertelmesre sikerult. :)

A sokamrat es a gozkabint hasznalhatom?

2014. jan. 4. 16:04
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hetes gyerekágy alatt nemigen javasolt a fürdés, csak a pihenés, és úgy tudom, semmi olyan, ami fertőzésveszélyes vagy emeli a vérnyomást (=növeli a vérzést). Ezek közül max. a sókamrába mennék be a helyedben, a gőzben is emelkedik a vérnyomás elég jelentősen (7 hete volt császárom).
2014. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj de én azt kérdezném meg, hogy a 3 hetes babát is vinnétek oda magatokkal? mert neki szerintem nem tesz jót egy ilyen kiruccanás... otthon a meleg szobában a helye nem egy párás helyiségben... és neked is otthon kéne még pihenned! későbbi problémák elkerülése végett! ne értsd félre nem bántani akarlak, csak gondolkodj ezen is el... pár hónap múlva is el lehet menni...
2014. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene használnod semmit. Nem hiába 6 hét a gyermekágyi időszak.
2014. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom igazatok van, akkor hanyagoljuk a furdest, majd kesobb!
2014. jan. 4. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
én biztos nem mentem volna el, neked sem ajánlom. attól hogy nem vérzel, még nagyon érzékeny vagy, bármit elkaphatsz, illetve egy 3 hetes csecsemőt eszembe nem jutna elvinni egy fürdőbe:O
2014. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!