Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gáz, hogy a kórház, ahol...

Gáz, hogy a kórház, ahol szülni fogok másfél órára van tőlünk kocsival? Vagy hogy is megy ez ilyen esetben?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok,a dokim átment másik kórházba,akit már felfogadtam,de másfél óra még autóval is.Elég sokat gondolkodtat ez engem,mert ,márciusra vagyok kiírva és ha hó lesz mint tavaly, akkor még több időbe telik odaérni. Vagy ilyenkor ha mentővel mennék be és megmondom hol szülök,akkor oda visznek és nem a legközelebbi kórházba? Vagy hogyan működik ilyenkor?

2014. jan. 11. 22:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...hmm..gondoltam,hogy elég rizikós lenne. Az orvosom azt mondta,hogy legyen meg a cukor eredményem (mert cukros vagyok és ha rossz az eredmény,amúgy is abban a messzi kórházban kellene szülnöm,ha inzulint kapnék) a 34. héten találkozok vele utoljára magánban és ott szeretné megbeszélni,hogy mi legyen.

Az a megoldás jó lenne,ha befeküdhetnék elötte ,(első baba,még nincs kire vigyáznom itthon) hacsak nem előbb jön a baba,akkor már mindegy is lenne,csak a babának ne essen baja.

Ilyen esetben megoldják a befekvést? (2 válaszoló is írta ha jól olvastam,hogy megoldották)

2014. jan. 12. 10:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Döntöttél már? Ha igen, hogyan?
2014. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia! Hétfőn megyek az orvoshoz,még mindig csak itthon izgulok,hogy hogyan lesz a szülés. A védőnőmmel viszont találkoztam már és azt mondta,hogy a harmadik babánál még megértené,hogy aggódok,de az elsőnél szerinte simán beérek a kórházba. Hétfőn majd elmondom mit javasol az orvosom!
2014. jan. 24. 10:21
 14/14 A kérdező kommentje:
A 38. héten be kell feküdnöm a cukrom miatt.Ha addig vérzek,vagy elfolyik a magzatvíz,akkor nem indulhatok el messze,csak a legközelebbi kórházba.Mentő nem fog elvinni máshová,szóval a 38. hétig jó lesz ,ha bent marad még a babám :)
2014. jan. 28. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!