Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak, akik 2-3 gyermeket...

Anyukak, akik 2-3 gyermeket szultek termeszetes uton?

Figyelt kérdés

Magatol rendezodott a huvely allapota? Mennyire tagultatok ki?Segitett az intim torna? Ennek ismereteben ha valamin valtoztathatnatok valasztanatok a csaszart?


A kozeljovoben tervezunk masodik babat,de mivel az elso szules utan is szamomra erezhetoen tagabb maradtam,komolyan hajlok a csaszar fele.Mik a tapasztalataitok?



2014. jan. 14. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3x szültem, kicsit tágabb lettem szerintem, apa szerint meg maradtam ugyanolyan :) Soha nem vállaltam volna a császárt önszántamból, mindig is rettegtem tőle.
2014. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tuti nem választanám csak ezért a császárt!

Utána meg az lesz a bajod, hogy a hasad hogy néz ki!

Tornáztasd és ha még akkor is zavar miután már megvan a tervezett létszámú gyerek, majd megnézed milyen lehetőségeid vannak ezen probléma megoldására.

2014. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindkettőt hüvelyi úton szültem. Az első után is intimtortnáztam, mert picit javítani akartam a helyzeten, sikerült is. A másodikkal nagyon megszenvedtem, elég ramaty állapotba kerültem, felmerült a plasztika lehetősége is, de előtte adtam kis időt magamnak és megint rákapcsoltam az inzimtornára és így megúsztam a műtétet. Nekem bevált a tortnázás, lehet, hogy másnak meg nem, vagy máűsoknak is, nem tudom. De a szerintem csak ezért császárt bevállalni nem feltétlenül jó megoldás. Nekem volt komoly hasi műtétem, sokkal nehezebben épültem fel belőle, mint a szülések után és a végeredmény is randa maradt.

Én azt mondom, inkább hüvelyi, utána torna, ha nagyon nem vagy megelégedve, még mindig lehet plasztikáztatni, ami azért talán valamivel kevésbé megterhelő műtét, mint egy komoly hasplasztika. De nem vagyok szakértő, lehet, hogy nincs igazam. :)

2014. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2x szültem simán 4 kilós babákat, de sem én (sem a férjem) nem érzem, hogy kitágultam volna. De nyilván mindenki más és más. De csak ezért eszedbe nem jusson megcsászároztatni magad:(
2014. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3x szültem simán- és minden a régi!
2014. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2x szültem természetes úton, idővel minden vissza állt a régi állapotokhoz.

Csak ezért ne akarj császárt.

2014. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!