Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlott le nálatok az...

Hogyan zajlott le nálatok az apás szülés a miskolci Semmelweis szülészeten? A védőruhát ott vettétek meg, vagy elfogadták amit vittetek ( a patikában vásárolt védőruhára gondolok)

Figyelt kérdés
leírnátok részletesen milyen volt a vajúdástól a születésig és az azt követő időszak a szülőszobán!
2014. jan. 22. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ott kellett venni az automatából, azt fogadták el.

A férjem végig bent volt vajúdás alatt, szülésnél ő vágta el a köldökzsinórt.

Egész addig ott lehet az apuka, míg fel nem tolnak az osztályra a végén.

2014. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ruhát ott vettük. Apát nem rögtön engedték be, csak amikor megérkezett a fogadott orvosom. egyébként utána maradhatott egészen addig amíg lekerültünk az osztályra. Nekem annyi problémám volt, hogy nem kelhettem fel az ágyból még pisilni sem, mert géppel figyelték közben a kicsi szívhangját. Egyébként szerencsém volt, mert a rendes szülésznő jutott rám, de pl a másik aki ott volt az nagyon bunkó. Kb. kétszer kellett valamihez, de akkor is olyan megjegyzései voltak, hogy ha feltudok kelni lepofozom ott helyben.
2014. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem nem volt fogadott dokim, mégis amint bekötötték az infúziót, oxitocint már be is jöhetett a férjem.

Mondták, hogy majd szóljak amikor szeretném, ha a férjem is bejönne, erre rögtön mondtam, hogy most azonnal :))

2014. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!