Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyenge fájások hogy fájnak?

A gyenge fájások hogy fájnak?

Figyelt kérdés
Milyen érzés a gyenge(30,40-es,esetleg 50-es) fájás? Ezek csak tompán fájnak még,tehát nem olyan élesen vagy görcsösen?
2014. jan. 27. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy hányas, nem feltétlenül van szoros összefüggésben a fájdalom mértékével. Egyébként amikor engem hazaküldtek a kórházból, hogy "ez még nem az", akkor a fájdalomtól nem tudtam aludni, és amikor fájt, akkor fel kellett állnom sétálgatni kicsit. Aztán néhány óra múlva már egyértelmű volt, hogy "ez már az", akkor ugyanolyan volt a fájdalom, csak erősebb (meg egyre sűrűbb).
2014. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Esztu81 válasza:
Szerintem mindenkinél eltérő... Nekem a 20-as is olyan volt, mintha csak mensi lenne, csak nem folyamatosan, hanem hirtelen nyilallt belém. Szóval csak tompán. De igazából még a 10 perces sem nagyon éles, görcsös. Viszont ha már tényleg tudod mérni, 10-5 perc szinte óramű pontossággal, akkor az már nem jóslófájás. Figyelgesd magad, mert egy hétfő hajnalban én is csak azt hittem, jósló... hol fájt, hol nem, aztán este 10-re tízpercessé vált, ott már azt mondtam: irány a kórház - és igazam lett. (nekem azt tanácsolták akkor, hogy üljek meleg vízbe - ne forróba, ha annak hatására enyhül, akkor az még nem vajúdás)
2014. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a ctg-n majdnem szívrohamot kaptak a szülésznők. Én csak olvasgattam, elvoltam, ők már toltak volna a szülőszobára, hogy akkor most azonnal szülünk.

Semmit se éreztem, max. egy kis csiklandós dolgot.

Mondjuk engem a havi görcsök sem "hatottak" meg sosem.


Most a második terhességemnél érzek néha ezt-azt, de fogalmam sincs, hogy mikor jön az "ez már az!!!" érzés. Ha az első szülésből indulok ki, akkor lehet, hogy baromi gyorsan kell majd a lábunkat szednünk, hogy ne útközben vagy itthon szülessen meg a pici.

2014. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!