Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most ilyenkor mi lesz? Hogy...

Most ilyenkor mi lesz? Hogy lesz a szules kivitelezve?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete beteg vagyok. Lazam nincs, de zoldes orrfolyasom van. A lanyom hazahozott vmit a bolcsibol. O multheten tuszo m.gyulladassal volt itthon antibiotikummal mellekelve. Szoval ebbol indulok ki, hogy tole jott a szeretetcsomag.

Febr. elejere vagyok kiirva, ami ugye nem mervado, mert johet elobb vagy utobb a teso. Plusz csaszarra hajaz, mert a lanyom is az volt es nem igazan kockaztatnanak. De ez most lenyegtelen.

Ma megint elmegyek a dokihoz, hogy adjon antibiotikumot, mert egyreszt nem szeretnem a fel szuleszetet vegigfertozni, masreszt mar kohogok is. Igy pedig azert nem lenne jo egy friss csaszaros heg.

Pentek ota kohogok, mivel csutortokon elkuldott a h.orvos a ful-orr-gegeszetre, hogy kell-e antobiotikum, mert a fulem bedugult es mar fajt is. Ott azt mondta a doki, hogy felesleges, tengervizes orrsprayt hasznaljak es jobb lesz. Na most vettem is, de pentek delutanra elkezdtem mar kohogni is, eleg csunyan. Fajt is mar a tokrom. Ugyanis csorgott hatra a folyadek, amint befujtam. Gondolom ettol atment a torkomra a bakterium?! Nem tudom.. Lenyeg a lenyeg, hogy a fulfajdalom otipax fulcseppel mult el es dugult ki. Az orrspray semmit nem ert, csak artott.

Azota kohogok, tegnap vettem landzsas utifu szirupot, amitol jobb ugyan, nem akar a tudom kiesni es mar nem halok meg ket kohogesroham kozott, de nyilvan ettol meg nem fog elmulni a betegsegem.

Teazom non-stop, zabalom a mezet (teaba is!), kifacsart citromot is megeszem, stb.

Calcimusc van itthon, amit olvastam, hogy meg jo, de mar meguntam a nepi gyogymodot.

Szoval szeretnek tul lenni rajta.


Ha megsem sikerulne es megint nem kapnek antibiotikumot, akkor mire szamitsak?

Nem szeretnek senkit se megfertozni bent, de nyilvan szulni kell. Emiatt nem maradhat bent 42-43.hetig..


2014. jan. 28. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos szerint nem kell antibiotikum, akkor nem kell. A gyerekre nincs jo hatással az utolsó trimeszterben. Ha fertőzőnek ítélnek a kórházban, akkor kulon szobába tesznek.
2014. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A h.orvos adott volna, mert a 38.hettol mar nagy hatasa nincs a magzatra. Mas is szed ab-t a terhessege alatt. Pl.a strept.fertozes miatt is azt adnak.

A ful-orr-gegesz nem tartotta indokoltnak.

De mar egy hete zold az orrvaladekom es nem nagyon akar mulni.

2014. jan. 28. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vírusfertőzést diagnosztizált az orvos, arra hatástalan az antibiotikum.

Sok-sok C-vitamint egyél, segítsd a szervezeted meggyógyulni.

2014. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
erre a zöldes orrfolyásra meg köhögésre nekem a homeogene 9 homeos bogyo hatott. kérdezd meg azt lehet e 4 nap alatt rendbehozott 33hkm
2014. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!