Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. anyukak,29en megszult...

S. O. S. anyukak,29en megszultem 2. gyermekemet minden komplikacio mentesen 2 es fel ora alatt, de kertem epiduralt ami miatt szornyu fejfajasom van, masnak is volt epidural utan fejfajasa?

Figyelt kérdés
szornyu ez a fejfajas,amugy sem voltam fejfajos soha es most meg kinoz.es igy eleg nehez jo kepet vagni mindenkinek.en csak szerettem volna fajdalom mentesen szulni es ennek ez az ara?!olyan jo elmeny volt most szulnom.a korhazban 2nap utan mikor mondta h fejfajasom van,lecsapoltak a verem es vissza csapoltak a gerincembe.ezutan 1 napig nem fajt a fejem es most megint faj.meddig lesz ez igy h visszajarok "csapolasra"mindig?!valakinek tapasztalata ilyen teren!angliaban elek.
2014. febr. 3. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Huuuu, utanajartam pubmeden, mert nagyon izgatta a fantaziamat. Nem sok jot irnak rola, en ebbe nem egyeznek bele... koffein infuziot nem ajanlottak elotte...? Tajekoztattak rendesen az egesz eljaras veszelyeirol... ?
2014. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elmult mar aa fejfajas egyebkent? Ha nem, akkor keress fel egy neurologust lassan, par dolgot zarjatok ki. De remelem mar nincs gond.
2014. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.szerdan megszultem,majd csutortokon elojott a fejfajas es pentek delutan ugydontottek "csapolnak",utanna 2 orat fekudnom kellett ,alig birtam fel ulni v jarni.szombatra elmult a fejfajas es haza engedtek.majd hetfon megint fajt a fejem de estere elmult,de a biztonsag kedveert felhivtuk a korhazat es mondtak menjunk be masnap,az anesteziologus elmondta h 4liter vizet megkell innom,es ha elmult a fejfajas rizikos lenne megint belevagni a "csapolasba",szoval ma csutortok van es szerencsere nem faj a fejem,de ha visszajon akkor telefonalni kell megint.azt megkell mondanom h nagyon kedvesek voltak az anesteziologusok,segitokeszek.
2014. febr. 6. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!