Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért mondanak ilyeneket?

Miért mondanak ilyeneket?

Figyelt kérdés
Leszögezem szültem már, van két tüneményes babám, rendesen simán szültem, és a kórházban csak egy pár órát voltam szülés előtt, és pont ezért kérdezem ezt. Miért mondják azt, hogy akit császároztak nem szült? Nagyon sok embertől hallom, "hogy ő mit panaszkodik hiszen császározták nem is szült,"" meg hogy te hamar szültél, meg csendben nem is fájt, ""meg belőled csak kipottyant a gyerek"? Miért alkotnak valakiről így véleményt? Nekem például azt mondják, hogy csak egy pár órát voltam bent a kórházban, hogy nem is szenvedtél, bezzeg ez meg az, pedig én 16/ 12 órát vajúdtam, és nem értem miért mondanak ilyeneket?
2014. febr. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ezzel bizonyítják maguknak, hogy ők milyen szuperek, meg milyen szenvedéseket bírtak ki. Én sem értem miért nem fogadják el, hogy mindenkinek másmilyen a szülése, a végeredmény ugyanúgy egy kis babácska :)
2014. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Mert ostobák... Én császárral szültem, és anyósom bejött hozzám a kórházba, és az orvos előtt szólte el magát, hogy "de jó neked, hogy nem kellett szülnöd, nem szenvedtél"

Az orvosom pedig felvilágosította, hogy 20 órát vajúdtam, majd egy órán át tartottam tolófájásokat, mert a fiam nyakán volt a zsinór, és ha nyomok, meghalt volna, sürgősségi császárom volt, amibe én majdnem belehaltam, mert konkrétan kiszakadt a méhem, és 2 hétig még csak a WCig se mehetek majd egyedül. Anyósom ott és akkor befogta...

2014. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan én természetesen szültem 4 órát ''vajúdtam'' de nem nézem le azokat akik császárosok.menjenek be egy műtős korterembe és nézzék végig ahogy szenvednek a fájdalomtól mikor fel kell kelni előszőr.akik meg beszólogatnak,csak féltékenyek hogy nekik nem volt könnyű.vagy pedig arcoskodnak
2014. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mert buták és nem gondolják át...
2014. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Olyan rossz volt mikor a kórházban a szobatársamat láttam szenvedni, és minden rokona látogatáskor csak annyit mondott, de könnyű neked császároztak nem kellett szenvedned, azt nem látták, hogy húzta fel a nővér, minden három órában. Nekem is odavágták, hogy nem kellett gátmetszés, hogy miért sziszegek, hiszen nem is vágtak és stb. Volt olyan ismerősöm aki emiatt sokat sírt, és úgy érezte, hogy neki nem szabad megadnia magát, és inkább nem is pihent, nehogy megszólják emiatt.
2014. febr. 10. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
MIért? Mert egyszerűen tudatlan sok mindenki, de az észt azt szerteik osztani. Elmondom velem mi történt, megvotl a császár, fekszek az őrzőben, anyósom és apósom bejött, meleg volt nagyon ,erre anyósom elkezdi emelgetni rajtam a paplant, hogy minek vagyok én ennyire betakarózva, majd ő kitakargat. Apósom is mellettem állt és finoman ,de erélyesen rászóltam, hogy nem biztos, hogy a pucér alsótestemet mutogatnám apósomnak. Mi volt a válasza? Miért vagyok pucéran? Bambán néztem és válaszoltam, hogy mégis mit gondol. Szerinted rájött? Nem hagyta nyugodni a gondolta és csak kérdezgette a dolgot, na a vége az lett, hogy ő , a drága nem gondolta, hogy az ember lányával történik ott lent bármi is, mert ha a császároznak ott csak egy vágás van ahason és kész.
2014. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én simán szültem nem császárral,de én nem is szeretnék azzal következőnek csak ha muszáj! Nekem a tesóm császárral szült és elég volt neki az hogy nem kapta meg ugye a gyereket mert altatták így nem láthatta egyből meg alig bírta felemelni a vágás miatt.. Biztos van mind a kettőnek előnye hátránya ahogy annak is van oka ha valakit császároznak. Sztem ne foglalkozz ki mit mond,szenvedtél te is eleget!
2014. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!