Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terminus előtt beindítják a...

Dozsejodi kérdése:

Terminus előtt beindítják a szülést?

Figyelt kérdés

Március 5-re vagyunk kiírva,de biztos vagyok a fogantatás dátumában kizárásos alapon!

És az én számításom szerint ma 40 + 2 vok,már 3 szor beindultak a fájások először 4 órán át tartottak aztán 12 majd 13 de nem tágultam csak 1cm a három alatt,elvileg holnap beindítja a doki,de múltkor is azt mondta hogy legközelebb ha bemegyünk jön ő is és indítja.

Olyan érzésem van hogy holnap sem fogja beindítani,mivel még nem értük el a terminust,de valami oka csak van annak ha 3 x beindultak már a fájások csak valami akadályoztatja a babát és nem tud lefele jönni!Volt valaki hasonló helyzetben?


2014. febr. 24. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az igazi fájások indulnak be azok nem állnak le, maximum a tágulás nem megy amiatt lehet császár. Tudja a baba, mikor kell neki jônnie.
2014. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazi fájások csak beavatkozással állnak le.
2014. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom sajnos, hogy ebben az esetben mi a helyzet, de ha azt mondta, hogy holnap beindítja, akkor miért

ne indítaná meg a szülést?

Az igazi fájások nem "állnak le", ez igaz, tehát azok valószínű jóslók voltak.

Azzal viszont erősen vitatkoznék, hogy a baba tudja mikor kell kijönni. A fiam sajnos nem tudta. :( Már meconiumos volt a magzatvíz, nekem viszont még csak fájásaim sem voltak. Még csak jóslóm sem volt soha. A méhszáj teljesen zárt volt. Kiírt után egy nappal sürgősségi császárral született, egy hajszálon múlt az élete.

2014. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, szoktak nézni NST-t, magzatvizet, méhlepény állapotát, esetleg flowmetriát nálad, amikor vizsgálatra mész. Ha ezek rendben vannak, az sem baj, ha csak 41 hétre szülsz. Nekem terminus előtt megindították volna, ha addig nem születik meg a babám, mert már kevesebb volt a magzatvíz és a méhlepény is érett volt.
2014. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!