Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti Szent István kórházb...

Budapesti Szent István kórházban hány személy lehet bent velem a szülőszobán, míg vajúdok?

Figyelt kérdés
A Párom is szeretne bent lenni, de ő nem bírja nézni, ha én szenvedek, így magára a szülésre nem akarom, hogy ott legyen, mert félek, hogy vagy cirkuszt csinálna, vagy rosszul lenne, így a legjobb barátnőmmel beszéltem meg, hogy bent lesz velem. Csak azt nem tudom, hogy bent lehetnek-e mind a ketten, amíg tart a vajúdás, vagy csak felváltva?
2014. márc. 24. 07:29
 1/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en ugy tudom hogy csak felvaltva, de nyugodtan hivd fel a szuleszetet, vagy ha van, a szulesznod es kerdezd meg!
2014. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szültem ott, nekem azt monndták egyszerre csak egy ember lehet velem. Így is volt.
2014. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1, felváltva lehetnek bent.
2014. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Novemberben szültem. Végig 2en voltak velem. Senki se szólt érte vagy kérdezte meg, hogy miért.
2014. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2x szültem ott(2088,2012)1 személy volt velem.
2014. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!