Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás mikortól nevezhető...

A vajúdás mikortól nevezhető annak?

Figyelt kérdés
Ha elment a magzatvíz vagy már akkor is ha még a burok áll?
2014. ápr. 3. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem minden szülés kezdődik magzatvíz elfolyással. Nekem 3 perces, olyan fájásaim voltak, hogy nem tudtam állni, de a magzatvizem akkor még nem folyt el. Az bizony már kőkemény vajúdás volt.
2014. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem sem így indult,ezért kérdezem hogy mikortól nevezhető vajudásnak mert úgy tudtam eddig hogy akkortól amikor a víz elfolyt :-). Össze akartam számolni hogy hány órát vajúdtam(?). Reggel 6-7kor kezdődött és éjjel 01:25kor szültem . Akkor számolhatom reggel 7től pl.? Ne nézzetek hülyének csak mindenki mást mond
2014. ápr. 3. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem meg elfolyt a víz,de fájások nem voltak.Ez volt éjjel 2:30-kor.Bementem a szülészetre,reggelig vártunk,de nem jöttek a fájások,így bekötötték az oxitocint.Még így is beletelt kb 1 órába,mire valamit éreztem,aztán végül este 8 óra volt,mire megletta fiam.Így ha azt nézem,hogy mikor folyt el a víz,akkor 18 órát vajúdtam,de ebből jóval kevesebb volt a fájdalmas rész,mert kb délelőtt 11 volt,mire gyenge fájásokat kezdtem érezni,a durva rész,meg kb du. 4-től este 8-ig tartott,mire meglett a fiam.
2014. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik nap épp ezt nézegettem én is, h mi is a valós hossz.

Azt olvastam, h nem az elfolyástól számolják, meg nem is az összevissza fájástól, hanem amikor már rendszeres fájások vannak. Csak arra nem emlékszem, hány percesekről volt szó, de azt hiszem, az 5 percesekről.

Én mindig úgy gondoltam, a magzatvíz elfolyástól számolom, így 14 óra volt, de ezek után "csak" 8.

2014. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem indítottak kb 23órakkor és éjjel 1:25kor született a fiam. Viszont ha 5percesektől számolom akkor csak 6-7órát vajúdtam :-).
2014. ápr. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!