Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki először is császárral...

Aki először is császárral szült annak tényleg a köv. Szülése (i) is az (ok) lesz (nek)? Vagy attól függ mért volt császár?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritkán, de azért van orvos aki engedi, hogy császár után természetes szülésed legyen, de tény hogy nem rajonganak érte a dokik. Itt olvastam már olyat aki császár után normál úton szült, sőt anyósom anno 29 évvel ez előtt szintén az elsőt császárral másodikat normál úton szülte.De korosztályomban akit személyesen ismerek csak olyan van aki császárral szült, császár után. (23-32 éves kor) Mindenki szerette volna a másodikat normál úton "engedte is a doki" de végül megint császár lett, és sajnos mondva csinált indokokkal főleg. De nem tudsz ez ellen semmit tenni, hisz elvileg bízol a dokidban. Na de egy szó mint száz, van lehetőség de nagyon kell keresni ilyen dokit.
2014. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült természetesen szülni császár után, pedig 4430 gramm lett a második baba.
2014. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy mikor volt az elözö. ha pár éven belül akkor az lesz ha eltelt legalább 4-5 év akkor van esély természetesre. Persze ha olyan miatt kellett császár mert mondjuk olyan műtétéed volt már elött evagy rossz a szemed, vagy magas a vérnyomásod akkor most is császár kell.
2014. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagy a hegszétválás esélye, ezért ragaszkodnak hozzá általában, hogy a következő is császár legyen.

De én ismerek olyan nőt, akinek a 2. gyereke természetes úton született meg, 6 év volt a két szülés között.

2014. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más. A heg vastagsága nagyban befolyásolja a 2. szülés kimenetelét z egyén és idő függő. Én nagyon remélem, ha lesz tesó, császárral fog születni, eszemben sincs természetesen szülni, annyira tökéletes volt a császáros szülésem. Ha kell dokit váltok, az elsőnél nem kértem, de a 2. nál kérni fogom.
2014. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A császár alapból nem jó. Gyakorlatilag félkész állapotban "születik" meg a gyerek, és azért császároznak folyton, mert az nekik kuurva sok pénz a zsebükbe pluszban.


Amúgy meg lehet szülni természetes úton császár után, persze. De attól is függ, hogy milyen a heg, mikor volt császárod... :o

2014. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Februárban szültem. 1 év 9 hónap van a két szülés között. Az első császár volt a második természetes. Jobb volt az utóbbi. Sokkal hamarabb regenerálódtam utána. Tejem is jobban beindult és tudnám még sorolni az előnyeit. Tölem megkérdezték, hogy milyen módon szeretnék szülni? Én azt választottam, hogy majd a sors eldönti. Kecskeméten volt ez. Itt nem császár párti a kórházvezető.
2014. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az első császár volt hármasiker terhesség miatt, a második 2 évvel később természetes szülés volt. Erre készültünk az orvossal (ő kimondottan egyetértett velem), 100 %-ban megbíztam benne, tudtam, hogy nem fog mondvacsinált indokokkal megcsászározni. A vajúdás nem volt egyszerű, mert meg kellett várni, hogy minden magától alakuljon, se fájdalomcsillapító, se burokrepesztés, semmi beavatkozás, de abszolút megérte.
2014. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!