Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a klinikán a...

Debrecenben a klinikán a vajúdót is fel újították? Vagy még mindig csak egy elhúzható függöny választja el a nőket egymástól? Ahová szülés után visznek "lábadozni" ott most milyenek a körülmények?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 17:12
 1/2 Gyönyörűséges ***** válasza:

A szules utani labadozo az korrekt helyiseg, ket agy van benne, wc, zuhany, itt mar a babadat is megkapod es innen visznek le a gyermekagyra. Van olyan vajudo, hogy 2 agy van a szobaban es ott lehet illetve van 4 olyan szuloszobaja, ahol ott is vajudsz, illetve szulsz, ez a 4 szoba full komfortos,.kulon wc zuhany, labda..a szuloagy is sokkal masabb mint a hagyomanyos. A szuleszno azt mondta nekem akkor visznek at a hagyomanyos szuloagyra,ha a babat nyomniuk kell kifele az anyuka pocakjabol, mert a masik agyon ezt nem tudjak hatekonyan elvegezni, na ahol a hagyomanyos agy van az tenyleg fuggonyos...jaj ezert a 4 extra szobaert nem kell fizetni vagy ilyesmi,. gondolom ha van orvosod oda fog iranyitani. sajnos tobbet nem tudok, mert nekem.annyita gyorsan jott a babam, h itthon szuletett meg. De amikor varandos voltam megkertem az orvoso..h mutassa meg milyen a szuleszet h tudjam majd hova megyek :) ezt te is kerheted.

remelem segitettem valamit.

2014. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húú otthon szültél, az izgi lehetett! Köszönöm a segítséget! :)
2014. ápr. 14. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!