Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki ennyire éhes volt a...

Mindenki ennyire éhes volt a szülés közeledtével?

Figyelt kérdés

hivatalosan holnap utánra vagyok kiirva, de 2 napja folyamatosan eszek. olyan éhes vagyok hogy egy farkast fel bírnék falni :-)

Ti hogy voltatok ezzel?

Nem híztam eddig csak 10kg-t.


2009. dec. 21. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:)

Én szülés napjàn amikor bementem a korhàzba hatalmas fàjàsokkal,addig nem voltam hajlando felmeni a szülöszobàra,mig a büfébe nem vettem meg egy baconos szendvicset.Nagyon nehezen fàjàsok közt,de lenyomtam:)

Egyél ha jol esik!

2009. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szülés előtt 1 héttel kezdődőtt nálam,h nagyon éhes voltam,állandóan ettem,2 szer reggeliztem,tizorai,kétszer ebédeztem,és kétszer vacsoráztam,de a szülésnapján abszolut nem kívántam az ételt
2009. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél:-)

Én szülés után voltam nagyon éhes, alig vártam a reggelit. Kértem is férjemtől kaját, utána már hajnali 4-kor ettem.-)))

2009. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még vajudás közben is majd éhen haltam, szerencsére felkelhettem ebédelni, és ebéd után 4 órával meg is született rendesen a fiam.
2009. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az utolsó 2 hétben alig ettem, a férjemtől végig azt hallgattam, hogy nem lesz erőm a szülésre. De tényleg egy macska is többet evett tőlem, így le is ment 2 kg a 12-ből, pedig előtte végig rengeteget ettem, de a végén nagyon keservesen gyűrtem le pár falatot.

Szülés napján reggel ettem 1 szelet vajas kenyeret. Közben megkívántam az almás pitét, megcsináltam, de már csak másnap a férjem vitt a kórházba nekem belőle. Úgyhogy a szülést azzal a reggeli szelet kenyérrel bonyolítottam le éjjel fél 11-kor.:)

Viszont én szülés után nem voltam éhes, csak nagyon szomjas. Még fenn az őrzőben lecsúszott a 2literes ásványvíz, de pisit mégsem bírtam a nővérkének produkálni.

2009. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem épphogy elmentem az étvágyam közvetlenül előtte való napokban, csak szomjas voltam, de a fájások alatt az sem érdekelt már. A 3. harmadot viszont végigzabáltam cserébe.
2009. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!