Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésbeinditásáról irnátok?

Szülésbeinditásáról irnátok?

Figyelt kérdés
hogy zajlik? mennyi idő kb? -gondolom azért egyéne és babája válogatja. azért többet kell fizetni? nincs fogadott orvosom azért kérdem. -igyis akartam adni az orvosnak, de ilyenor hogy zajlik mindez a része?
2014. ápr. 16. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam oxitocinnal indították. Délelőtt 10kor bekötötték, negyed óra múlva már fájásaim voltak. 3 óra alatt megszültem, harmadik baba.
2014. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem elfolyt a magzatvizem reggel 5kor, de fél 9kor még semmi fájásaim nem voltak, nem is nyíltam, ezért indították meg oxitocinnal. Nekem is kb.10 percre már jöttek a fájások, és 2,5 óra alatt 2-3 nyomásra már meg is született a kisfiam. De azért elég durva fájásokat kell elképzelni, mert a mesterséges oxitocin erős összehúzódásokra kényszeríti a méhedet és jobban fáj a tágulás. Szerettem volna inkább természetes módon világrahozni a gyerekem, de ez jutott.

Az anyagi részéről én sajna nem tudok nyilatkozni, itt külföldön úgyis másképp megy.

2014. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 42. héten indították meg. Oxitocin, burokrepesztés. Kb. 20 perc után kezdődtek a fájásaim. Sajnos téraránytalanság miatt a fájások megkezdődése után kb. 5 órával császár lett. Nekem pont a nőgyógyászom volt ügyeletben (nálunk nem lehet fogadott orvos), mikor kihoztak a műtőből akkor adta oda a férjem a pénz neki.
2014. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem oxitocinnal probaltak mrginditani de hiaba. mar egy hete tulhordassal feküdtem bent. Aznap reggelre mar annyira nyitva volt a méhszaj h megprobaltak burokleválasztást csinalni (szinte nem is éreztem) ami nem egyenlő a repesztéssel. Semmi nem történt. 10kor bekötötték az oxit,1ora mulva fajt a derekam meg a csipőm. délbe már irtorafájt mindenem derekam csipőm nunim hasamalja közbe a kicsi szivverése egyszer kétszer lelassult de akkor nem éreztem fajast csak ezt a folyamatos fajdalmat. Egykor jöttek megvizsgaltak, a baba még mindig fennt volt mar éreztem fajasokat de egybefüggő fájdalmat inkább. Szenvedtem egy kis szünet sem volt. Mindenem fajt mikor kijelentették irany a műtő nincs értelme mert alig tagultam a baba is fennt van 9nappal tulhordtam és ez fajasgyengeség o.O...császár.

Szobatarsamnak 9kor burkot repesztettek mert ki volt annyira tagulva, 11kor mar a kezében volt.

embere és babája válogatja.

2014. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!