Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Augusztusban szülök. Kb egy...

Augusztusban szülök. Kb egy hétig leszek bent a kórházban. A párom nem mindig fog tudni bejönni hozzám. Mi lesz, ha nem lesz elég a kórházi koszt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 09:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Azért egy árva fillér nélkül ne legyél napokig. Inkább lopjanak el tőlem egy ezrest mint,hogy éhezek baszus.
2014. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én 10 napig voltam a kórházban és a párom sem tudott jönni minden nap, a kórházi kaja nagyon kevés volt! én kekszeken éltem.:/ behozott a párom egy csomó kekszet, nápolyit és azt ettem mindig. jaj de rossz volt.:(
2014. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért ha bevisz egyik nap 1 szeletelt kenyeret, meg 4-5 konzervet, májkrém, löncshús, paprika, paradicsom, azon elvan az ember 1-2 napig!

És igen, műtét után nem adnak rántott húst, azért van a turmixolt főzelék, darált húsos feltét, ütés leves, mert diétá kell lenni!

Gondolom vannak szüleid, tesók, barátok, ők is tudnak bevinni.

Na meg igen, 5.000 Ft-ot bevisz az ember, nem nagy összeg, s engem még soha nem loptak meg kórházban, pedig bevitetem a 200.000-Ft-os telóm, 50.000 Ft-ot, laptopot...

8-an voltunk egy szobában...

2014. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nincs senki, akkor rendelj. Én kértem már klinikára vacsorát, simán kihozta a futár. Gyerek bent feküdt, én nem kaptam ellátást, és akkor pont nem volt senki, aki hozzon főtt ételt.


Mikor szültem, csak azért volt bent egy kis kenyér és felvágott, mert inzulinos voltam terhesen, és a kórházban soha nem hozták időben a reggelit, nekem meg muszáj volt fél 8-ig ennem. Amúgy simán kibírtam volna kórházi koszttal. Szar volt, amit ettem elég volt, de nem is kellett több.

2014. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem az étkezéssel leszel elfoglalva.

A nem mindig tud bejönni, azt jelenti, hogy van, amikor igen. Az egész kórházasdi a szülés után 3 nap, majd visz ételt és te meg melegíted a mikróban.

Én örültem, ha fél fenékkel ülve az ágyon néha be tudtam kapni pár falatot. Majd otthon bepótolod.

2014. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem túl változatzos a kaja, legalábbis ami a reggelit és az uzsonnát illeti

konkrétan vagy kefír, vagy íztelen párizsi fehér kenyérrel, amitől nekem konkrétan székrekedésem van és ez egyéb altáji kínok mellett iszonyatosan kellemetlen lenne.

amit ajánlok ha szereted, azok a különböző befőttek (nem a konzerves, hanem amit üvegben lehet kapni). ha berakod őket a szekrénybe nedves törölközőbe tekerve elállnak 2-3 napig (nekem is nyári tapasztalat :) )

a banán nálam sajnos elfolyósodott a melegben

ami jó még, a zacskós olajos magvak, tökmag, mogyoró, stb. ami jóllakottságérzetet ad, de mégsem megterhelő kaja. én ilyeneket vittem

ezek inkább "nassik", de egészségesek és nem kell hűtőbe tenni, az ágyad mellett lehet a kis éjjeliszekrényben, így talán el se lopják, nehezebb ha szinte mindig ott vagy

csokit én nem vittem hogy nehogy megolvadjon, csak keménycukorkákat

2014. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet rendelni kaját telefonon, fizesd ki előre.
2014. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!