Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira szülnék még egyszer!...

Annyira szülnék még egyszer! Normális ez? Lent!

Figyelt kérdés
Alig 8hónapja szültem! Szülés után a 2.napon azt mondtam hogy soha többet! De most 1hónapja amnyira vágyom a szülésre! Annyira hiányzik az az izgalom ami a terhességem végén kezdődött hogy "jajj de jó nem sokára szülök,nem sokára kezembe vehetem" :-). Nagyon irigykedve olvasom a hamarosan szülő kismamák kérdéseit is ! Látok egy kismamát és nagyon tudok irigykedni,pedig van egy gyönyörű egézséges kisfiam! Ti éreztek ilyet?
2014. ápr. 25. 10:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*egészség* bocsánat
2014. ápr. 25. 11:01
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,de én már több mint 4éve szültem.:)))
2014. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most látom hogy nem csak az egészséget írtam el ! Telefonról írok! Nem szeretnél már több gyereket?:-)
2014. ápr. 25. 11:13
 4/13 anonim ***** válasza:
De igen nagyon!
2014. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy ideje én is úgy vagyok, hogy de jó lenne...de nálam már nagyok - viszont párommal elgondolkodtunk, hogy esetleg mégis megpróbálnánk, mert végig gondoltuk, és most talán minden téren "megengedhetnénk" magunknak (eddig nem lett volna ideális a helyzet) - sietnünk kell, mert én hamarosan kifutok az időből sajnos...
2014. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vágyom arra az izgalomra, hogy újra pozitívat teszteljek, újra végigéljem a várandósság minden szépségét, újra izguljunk a vége felé, és persze a szülés... pedig császárral szültem, mégis életem legszebb élménye. Van egy gyönyörű 1 évesem, de újra vágyom a terhességre. Engem inkább az foglalkoztat, hogy - ne nézzetek hülyének - nem vagyok-e hűtlen a kicsimhez, hogy egy újabb babára vágyom. Ti éreztetek hasonlót? Bocsi az offért.
2014. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs benned az, hogy hogy bírkóznál meg két gyerekkel? Lehet-e kettőt szeretni? Mindkettővel ugyanúgy foglalkozni stb?

Bennem ezek vannak :) még egyelőre egy gyerekem van :)

A szülés bennem is elfelejtődött valamennyire, meg végülis hamar túl voltunk rajta :)

2014. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen maga a szülés és a vele járó élmények is hiányoznak! Bár még csak 22éves vagyok,de még nem engedhetjük meg magunknak a 2.babát! Így is örülünk hogy ennek az egynek mindent megtudunk adni amire szüksége van! :-) Attól viszont félek hogy sokkal dúrvább,kínlódásokkal telibb szülésem lenne a 2.nál..! De értük megéri! :) Pocakos hónapokat is vissza sírom ,de úgy vagyok vele hogy lesz még alkalmam (remélem) újra megélni! Hány évesek vagytok ha nem titok?
2014. ápr. 25. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem:) 1 éves a kislányom,szülés után pár hétig azt mondtam,hogy soha többet,de pár hónapja újra vágyom a szülésre,terhességre,pozitív tesztre,olyan izgalmas időszak volt!Mi 4 évet tervezünk a két gyerek között,tehát még van pár évem,és ugyan,ha szeretném,akár most rögtön belevághatnánk,de ha eszemre hallgatok,várunk még.Mégis olyan jó álmodozni :)
2014. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem minden anya egyformán szereti a gyerekeit,bár lehet én vagyok naív! :-) Abba belegondoltam hogy hogy bírkóznék meg kettővel :/ Épp ezért tervezem hogy minimum 4év legyen köztük,viszont azt sem akarom hogy ne legyenek "egy szinten" úgy értem hogy lehet a 4év vagy több sok lenne köztük és nem értenék meg egymást úgy mintha csak 1-2év lenne köztük.
2014. ápr. 25. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!