Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira szülnék még egyszer!...

Annyira szülnék még egyszer! Normális ez? Lent!

Figyelt kérdés
Alig 8hónapja szültem! Szülés után a 2.napon azt mondtam hogy soha többet! De most 1hónapja amnyira vágyom a szülésre! Annyira hiányzik az az izgalom ami a terhességem végén kezdődött hogy "jajj de jó nem sokára szülök,nem sokára kezembe vehetem" :-). Nagyon irigykedve olvasom a hamarosan szülő kismamák kérdéseit is ! Látok egy kismamát és nagyon tudok irigykedni,pedig van egy gyönyörű egézséges kisfiam! Ti éreztek ilyet?
2014. ápr. 25. 10:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Irigyellek titeket hogy akármikor vállalhattok babát!:-)
2014. ápr. 25. 13:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is feltettem a napokban ezt a kérdést.:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Én még nem szültem, de vágyok rá. Épp ezért éreztem furának ezt az érzést, mert mindenki jön ilyenkor a riogatással, hogy borzalmas lesz és belehalok, stb.


Jó látni, hogy a riogatókon kívül van olyan anyuka, aki szült már és mégis így érez.:)

2014. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megszépít.
2014. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!