Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szex beindította vkinek a...

A szex beindította vkinek a szülést? Vagy volt aki szexelt és orgazmusa is volt és mégsem? 39hkm

Figyelt kérdés
Vagy önmagában az orgazmus...de behatolás nincs.
2014. ápr. 28. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hatásos.
2014. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem se hatott, indított szülésem lett végül.
2014. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam se,41.betöltött hétre szültem.És majdnem minden nap volt szex mert nagyon kívántam :).Úgyis akkor jön amikor akar.
2014. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem indította be a szex a szülést, semmilyen formában. Ahogy a tonik, lépcsőzés, csípős kaja, nagytakarítás, stb. sem...
2014. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szinte minden nap kívántam a szexet, de így is túlhordtam.
2014. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sperma méhszájpuhító "adalékanyaga" (prosztaglandin) miatt szokták javasolni szülés beindítására az együttlétet, úgyhogy a behatolás nem ártana, hogy legalább az esély meglegyen :)
2014. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem beindította, de lehet, hogy egyébként is megszületett volna aznap a lányom! :) Sokáig nem voltunk együtt, mert 38. héttől nyitva volt a külső méhszájam és féltem, hogy fertőzést kap a lányom. Túl is vittem 10 nappal úgy volt, hogy egy pénteki napon meg is indítják, ha addig nem születik meg. Nagyon féltem az indított szüléstől, ezért azon a héten szerdán reggel, amikor indították volna, kipróbáltuk hátha. Délben el is kezdődtek a fájások, 2-kor mikor bementünk a kórházban már 3 ujjnyira nyitva voltam. 16:40-kor pedig megszületett a lányom.
2014. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!