Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárt kinek...

Programozott császárt kinek hányadik héten csináltak és mikor beszéltétek meg az időpontot?

Figyelt kérdés

Én most 38 hetes vagyok,mai ctg-n egy fájás volt csak,az sem erős.Viszont a fogadott orvosom jövő héten keddre adott időpontot újra,akkorra a 39.hét közepén leszek papíron.Azt mondta,akkor beszéljük meg a dolgot,a jövő hét végére valamikor.

Én azt hittem,hogy a programozott császár a 38.hét végén van általában,nem a 39.hét legvégén,és nem gondoltam,hogy a kiírt nap előtt 3-4 nappal is "tervezhetik"

Kinek hogy volt? Csak pusztán érdeklődés,mert sokszor hamarabb indulnak be a babák,nem mind várja ki pont a kiírt napot.



2014. máj. 12. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kotozkodesbol kerdeztem, csak erdekelt, lehet, nekem keson csinaltak volna:)

Egyebkent professzor az orvosom, nagyon nagy tapasztalattal. Igazabol o nem eroltette, hogy hamarabb legyen, en kertem, hogy varjunk, hatha beindul es ugy csaszarozunk, foleg a tejtermeles miatt gondoltam, de o is mondta, es be is bizonyosodott, hogy ettol meg be fog rendesen indulni a tej. De amugy is meg akartam varni a terhesseg veget.

2014. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem vettem semmit kötekedésnek,csak én sem voltam még ilyen helyzetben,így érdekelt mások valamilyen szintű tapasztalata. :-)
2014. máj. 13. 18:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Második császár lesz, 39+5 naposan. Hát én is meglepődtem, mert azt hittem még 37 hetesen, hogy a 38-39. hét között lesz az időpont és nagyon izgulok, hogy bent maradjon addig itt a sok front között. Egyébként így is úgy is az lenne, nem "hiányzik" a már megtapasztalt teltházas kapkodás, a hegemet még sosem nézték (merthogy az elavult dolog...?), vérhigítót kell szurkálnom (aminek nem mindegy az időzítése a műtéthez képest). Az elsőt 38+0-nál vették ki, de az sürgős eset volt - a szoptatással nem volt gondom és hál'Istennek ő is szép érett, 3 és fél kilós baba volt már akkor, a testvére pedig már most jóval nagyobb minden mérete szerint.
2014. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,neked is köszönöm.Szerintem nekem is úgy valahogy "tervezi" az orvosom,de időpontom még nincs,csak annyi,hogy jövő hét vége.

Akkor ezek szerint szoktak még a 39.hét végére is tervezni... legalább nem vagyok egyedi eset.Én is szurkolok,hogy bírja ki addig,amíg azt nem mondják,hogy mehetünk :-)

2014. máj. 16. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!