Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyakdugo tavozasa utan...

A nyakdugo tavozasa utan minden esetben van halvany rozsaszin vagy barnas folyas, esetleg verzes?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert a terhessegel kapcsolatos honlapokon ezt olvasom. Mik a tapasztalatok? Mert van aki eszre sem veszi a tavozasat, akkor nem is hagy "nyomot"? Csak mert en sem vettem meg eszre h elment vna. Csak bizom benne h lassan tagulni kezdek es nem vok teljesen zart. A heten megyek dokihoz.


37+5 hkm


2013. júl. 29. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem,mikor elment nem volt semmi váladék vagy vérzés. Észre fogod venni,mert az más színű és állagú,mint a sima folyás. Barna,kocsonyás cucc távozott és rögtön tudtam,hogy ez az!!
2013. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem fekete volt.
2013. júl. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem, egyszer sem láttam, milyen. Ez is változó, lehet, hogy nem is fogod látni.

38+3 h km

2013. júl. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem távozott kb 1 hete és nagyon nyálkás barnás takonyszerű(bocsi) jó nagy db valami volt!Azután 2 napig vettem azt észre hogy enyhén barnás folyásom van!Nekem így volt 34hkm!
2013. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 3. válaszolóhoz. Szintén kétszer szültem, de még én se láttam. 18 hkm
2013. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem szülés előtt pár héttel sárga színű folyásom volt,majd 39+6 hetesen (hétfőn)reggel már rózsaszínű lett,11 órára már véreztem egy kicsit.A doki szerint(aznap megvizsgált)tágulási vérzésem volt,1 ujjnyira voltam nyitva,majd rá kb 1-2 napra barnás takonyszerű folyásom volt,kb 2 napig.Szerintem az lehetett a nyákdugó.Pénteken szültem,40+3 hetesen.


3 hós fiú anyukája

2013. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, akkor ezek szerint ez sem torvenyszeru, mindenkinel mas. Eddig nem vettem eszre h tavozott vna, pedig remelem h lassan elkezdek nyilni. Talan ugy konnyebb a vajudas ha a kismama nem teljesen zartan megy be. Vagy ez sem mervado? Bocsi csak elso baba es nem tudom mire szamitsak.
2013. júl. 30. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom,hogy annak könnyebb-e a szülés,aki nem teljesen zártan megy szülni..én 1 ujjnyira voltam nyitva,amikor felkerültem szülőszobára(hajnali 5 órakor)..fél11-kor jártam 2 ujjnyicskánál..délben jött a doki burkot repeszteni,és onnantól nyíltam ki teljesen..14:50-kor megszületett a kisfiam.Szerintem az az 1 ujjnyi nem volt még valami nagy nyílás,még is 3 óra leforgása alatt megszültem :) 24 órát vajúdtam,de ebből 3 óra volt igazi fájás.

Utolsó voltam.

2013. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és én a 36.héttől ittam a málnalevél teát,nem tudom,hogy annak köszönhető-e az,hogy gyorsan ki tudtam nyílni?!
2013. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En is iszom a 36. hettol a malnalevel teat. :-) Nagyon bizok benne, sok jot hallottam rola, tobbek kozott h konnyebb a tagulas es segiti a vajudast.
2013. júl. 31. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!